0 oy
3,894 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tam buraya yorum yazıyordum ki +62 li bir numaradan whatsapp mesajı geldi merhaba yazıyordu. Nedense korktum, sanki uyanık olduğumu biliyo gibi bu saatte yazmış yabancı uyruklu numara. Başına gelen var mı kızlar böyle bir şey? Numaramı nerden bulmuş olabilir sizce?

4 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Seni erkek sanmış olabilir rastgele çeviriyorlar bazen çaldırıp kapatıyorlar geri arasınlar diye umursama boşver
tarafından
Başta ben de öyle düşündüm ama profilinde erkek fotosu vardı, mesajı açmadan engelledim.
(734 puan) tarafından
İyi yapmışsınız insanın başına durduk yere sorun yaratır bunlar
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Haaahaa bana da böyle bı msj gelse bende korkarım hatta bilmediğim bı numara arasa yine korkuyorum kim bu acaba diye hatta sahte hesaptan Instagram'da takip isteği gelince bile kötü oluyorum aslında korkmak değil de doğru bulmadigim için sevmiyorum böyle şeyleri ..böyle şeylerden uzak durmak iyidir yine de korkalim daha iyi Allah uzak etsin hepimzden
0 oy
tarafından
Bazen yabancı uyruklu numara da olmuyor tr den gizli numara açınca da öyle oluyor amaç işletmek de olur 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Banada bir numaradan 2ay falan once mesaj gelmisdi nasilsin seni taniya bilirmiyim diye..mesaj azerice yazilmisdi numara arap numarasiydi hemen engelledim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 761 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 460 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.