0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından

Lojman belasına takıldık yine..bi sevilmeyen grup ortamı var iste arasından bir tanesi benim önceden yakın arkadasım ve karsi komsum olur pek kotulugunu gormedim iste bi konu kaynakli mesafe koydum yeni yeni derken... yılan toplulugundan olusan o grup bir arkadaslarini aradan cikarmışlar.. o arkadaslari gelip bana soyledi senin arkandan da konustular cok dedi.Eee nolcak simdi valla icimde bi sinir kalmadı degil hani elimde olsalardi bi kasik suda bogardim :D

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanki çat pat hatırlıyorum seninle görüşürken o topluluğun içine girdi beni çağırmadı gibi bi pıstun vardı sanırım o kiliysen eyer yerinde olsam görüşmem o fesatla sana şimdi böyle diyen önceden emin ol dedikodunu çok yapmıştır onlarla 
(183 puan) tarafından
Valla bravo iyi hatirladın kız ben sessizmi kaliyim bu durumda sence
tarafından
Yerinde olsam söylediği an bacım seninle gğzel günlerimiz oldu sen bunun hatrına beni savunamadın mı. Ne kadar dedikodu yaparsalar yapsınlar insanlar hazmedemediği kıskandığı insanın lafını yapar boşver der gülerdim. Kendi de yaptıysa çuk içine otururdu o an bişet demediysen o konuyu açana kadar açma ki içine dert olduğunu anlamasın kuzum
(183 puan) tarafından
E iste bu konunun acilmasi icin derin bi sohbete girmem lazımdı ben yeni yeni daha mesafe koydum kendisine baska sebepten valla ya simdi ben hruo olarak oturduklarini gorup.gecerke  hep aklima gelecek arkamdan konustuklari
(119,523 puan) tarafından
yamur senin komsu ne ediyo
tarafından
Evinde aşkım kocası geldi bir hafta benimkiyle kocasının geçmişte bir sorunu olmuş denk getiremiyoruz mqhdjajdjs
-Reklam-
0 oy
(13,124 puan) tarafından

Valla sen sakın birsey deme gider başkasına der :)lojmanlar dedikodu kazanı :)

(183 puan) tarafından
Dememek icin tuttum kendimi valla o konuda nasil tuttuysam o an kendimi ama tutulmasi gereken ortamdaydim ama simdi yani o grubun da arkamdan konusmasini hazmedemiyorum kardesim neyim konusulmus merak ettim hani
(13,124 puan) tarafından
Diyen kişi de konuşmuştur arkandan Emjnol
Bende bir ara lpjmandakilerl3 takıldım ama orada oturmuyoruz
Kadın odadan çıktı arkasından konuştular :)))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sana laf getiren onlara da götürür can cazım buyuzden Bn bulasmaz dim ama Bi kaç kez dhaa duyarsam kötü olurdu yani 
(183 puan) tarafından
Ya ondan eminim cnm...fakat iste ağrıma gitti zararim olmamasina ragmen saglam dedikodumu.yapıyorlarsa bizim arkadasimiz nryine geldi gram adini dahi anmaladılar dedi zamaninda burda bi celiski var ya sussam desem simdi ama bi defa daha duysam desem sahsen birlikte oturur vaziyet gordugum an basıp arkamdan konusuyormusussunuz e siz nasil birbiriniz arkasindan konusup burda cekirdek.citleyerek dostluk surduruyorsunuz diye sorasim geliyor
(4,061 puan) tarafından
Bi kc kez olursa sorarım önemli olan o kızın yanında rahat konuşmaları
0 oy
tarafından
Sana onların lafını eden önceden de onlara seni anlatmıştır emin ol sktr et su hayatta birilerine kızmak küsmek kafaya takmak için zerre vakit yok 
(183 puan) tarafından
Peki ben bi daha daha ki duyarsam ben bu durumda napim ben hazmedemem kardesim valla cok kotu bi huyum var elbet bisey yapma zorunlulugu hissediyorum kendimde sabirla degilim cok kotu bisey biliyorum ama ben de oyle rahatliyorum vicdanim yoksa surekli beni rahatsiz eder yuzlerini gordukce arkadanda konustuklari geliyor aklina pis durum
tarafından
Yine duyarsan yada gelir sana arkandan böyle böyle diyorlar derse o kişi sende dersin anca arkamdan konuşurlar zaten varsa diyecek lafları gelip yüzüme söylesinler sende bana laf taşıyıp durma de
(183 puan) tarafından
Hımmm tmm öyle soyleriz bizde o zaman sagolasin
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bence onu dışladıkları için onlara kötülük yapmaya çalışıyor azcık bi sor ne konuştular diye herkesin hakkında herşeyi anlatmazsa bende bişey bilmiyorum. Bence sende mesafeliyken hazır dertsiz başına dert alma boşver konuşma bile hiç güvenmem böyle insanlara 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Ağzına sıç yeter :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hepsinin ********* :)

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 417 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+2 oy
44 cevap 762 göst.