0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaslar günaydın burdan dun bana birisi mesaj atmis ismini veemiycem kendisinede gereken cavabi verdim esimin bana yaptıklarını bilen bilir ve cok daha kotuleride var ki burada ben anlatmadim benim kadinliima bi ton laf etmis arkadas sen kadin olsan kocanı elinden tutardin oyle seyler yapmazdi vs vs neyse bu konuya bi aciklik getirmek istiyorum gerçekten benim hayatim kimseyi ilgilendirmez ben buraya yaziyosam dertlesmek amacli yazıyorum laf yemek yada hakarete ugramak icin değil aldatilan ve bi ton seyler basina gelen bissuru kadin var ve hic biri kadinin sucu degil erkeklerin peze.venkligi beni yargilayan arkadaslara öncelikle sunu soliyim kınamayın cunku insanin ne zaman ne basina geliceni bilmiyor bosaniyorum diyede bisiler yazmis arkadaş ben oyle adami cekemezdim midem gemis degil hem mesaja sinir oldum hemde cok üzüldüm kadinin dusmani gene kadin maalesef icimi dokmek istedim okuyanlara Tesekkur ederim 
notu ile kapatıldı: Özel mesaj yoluyla sorununuz çözüldüyse konu hakkında tekrar post açmak tartışmalara sebep olacağından dolayı kapatıyorum. Sizi ve karşı tarafı korumak adına. Iyi günler.

10 Cevaplar

+4 oy
tarafından
O kadını cidden merak ett8m ,kimdi ???o 'na ne oluyor . Burda bu cevabımi  okusun:Hiçkimsenin  hikayesi daha bitmedi!!!!!!
tarafından
Puanım yetmiyor benim yerime artı verin cemkuşumun annesine kimsenin hiyaesi bitmedi.. Bu lafına öldüm ++++
(119,526 puan) tarafından
askima arti
(964 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum cidden sinir oldum ya yazik günah cidden
(120 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın ben olsam ifşa ederdim hayasızlığını kimseyi düşünme hatta ifşa bile et ona batan ne olmuş bu kadar başka bir tabir kullanacaktımda terbiyem müsade etmiyor yarası olan gocunur. Bazıları var öyle büyük konuşuyorlar ki yarın öbür gün başka hesap açıp aldatıldım edildim yazar belki de başına geliyordur ama böyle senin gibi yürekleri yoktur
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dur anlamadım sen sertleşti biri sana özelden suç senjnmi dedi
(964 puan) tarafından
He kiz sabah bi uyandim girdim buraya mesaj atmis bana postlarini okudum girip iste senin yuzunden kocan onlari yapmistir falan uzuldum hem sinir oldum ama gereken cevabida verdim
(9,247 puan) tarafından
Himmmm rencide edilmeye müsait bir arkadaş....
(964 puan) tarafından
Basina gelsinde görsün slk
(9,247 puan) tarafından
Eşinle sorununnne bilmem ama hiç bir kadın bile isteye naankor bir adamla ewlenmez
(964 puan) tarafından
Kari kizla aldatma o pis videolari izleme neler neler
0 oy
(6,672 puan) tarafından
İnsanın üzerine vazife olmayan şeylere karışması kadar sinir bozucu bir şey yok siktiret cnm
(964 puan) tarafından
Maalesef insanlar kendilerini bi bo.k zannedip atlamayi cok seviyor
0 oy
(13,124 puan) tarafından

Haklısın erkeklerin pezevekligii. Gelip birde sana laf mı yapıyor başına gelirse ancak seni anlar 

Görümcem anlatmıştı biri evlendigin de demiş kocana söyle davran böyle yap evde süslen puslen vs meğer onun kocası aldatıyormus birde 5 yıl. 
(964 puan) tarafından
Suslenmese nolcak inan bu insanlari anlamiyorum erkeklerde bizim icin hazirlansin o zaman zaren hep kadinlar oyle olmak zorunda ya
0 oy
tarafından
Sen kadın olsaydın değil  o adam olaydı da evlilik bitmeseydi cinsiyet değil adam olmak kadın olmak için şahsiyet lazım 

Altan erkek se suç kadında değil aldatan kadınsa suç  erkekte değil suç aldatanda 
(964 puan) tarafından
Evet bebegim maalesef oylee anlatamadığım daha cok sey var nasil yargilalrlar insanlari ya
tarafından
Boşversene elin canı ele ucuz kimse kimsenin umrunda değil inan ki herkes karşımdakinin canını nasıl yakarim onu nasıl demoralize ederim derdinde tek kendi iyi ve mutlu olsun diğer herkes acıdan kıvransın başkalarının üzüntülerinden kendine mutluluk çıkaran cooook insan var
(964 puan) tarafından
Cevrem bile oyleyken o kadinin oyle yapmasina sasmiyorum artik ama basina gelirse gorur o zamn
tarafından
Kimsenin başına gelsin istemem ama rabbim kınadığını yasatmadan kimsenin canını almıyor
(964 puan) tarafından
Aynen oylee
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Sen hiç merak etme elbet onunnda başına gelecek!!!!!
(964 puan) tarafından
Ben kimseye beddua etmem ama gelsinde görsün o zaman
0 oy
tarafından
Zaten kadın kadının en büyük düşmanı. Birlik olabilmeyi ogrenseydik zaten evli erkekler eşlerini aldatmazdi aldatamazdi yazıklar olsun o mesaj atanada
(964 puan) tarafından
Evet kuzum maalesef destek olcana kostek olmus
0 oy
tarafından
Yuh ama yaa ne hakla sana bunları diyebiliyor kiii. Kendisini sen sanmış acaba. Burada cidden bazılarin psikolojik sorunlari ve empati yapmama yetenegi var. O kişi kim merak ettim bizde o kişiye göree tavır aliriz. Bir gün onunda başında gelirse o zaman anlayacak
tarafından
Sıkma canını o dengesiz buradaki yorumlari okuyunca onun canı sıkılacak. O şahis senin ahini aldi ne pis kötü kalpli biri oldugunu tescilledi o yuzden yazdigi şeyleri umursama onun büyük bir yarasi var ki sana yazmış canim
(964 puan) tarafından
Bencede var kuyruk acisi var hatta manyak
tarafından
Kesinliklee kiz kimm valla merak etttim :)) ozelden yazabilirsin gerci senin yerinde olsam ifsalardim.
(964 puan) tarafından
Aman bosver yavrim admine gerekeni yazdim zaten
tarafından
Iyi yapmışsın canim
0 oy
tarafından

O kişinin kim bilir ne yarası vardır da gelip burda hakimlik yapar:Dkendi hayatına hüküm edemez de başka hayatlara burnunu sokar:D anommm benim dedem 110 yıl yaşadı niye biliyon mu ;) kimsenin hayatına burnunu sokmazdi ve karişmazdi ;)az biraz akıllı olmak lazım kimin başına ne gilir bilinmez:ermm: kişi kınadığını yaşamadan ölmezmis :angel: boşanmakta evlenmek gibi hak8-) insan anlaşamiyosa ve adam böyle karektersizse boşanmak en iyisi 8-)

(964 puan) tarafından
Sorma kuzum sorma bence kocası yapsa affeder o slk
tarafından
Etmiski sana saldırıyo cnm:))) boşversene öylesi akıllı yım diye geciniyo işte:)) takma sen kafana ❤️
(964 puan) tarafından
Kafama onu toka olarak bile takmam :D
tarafından
En güzeli cnm :)))
0 oy
tarafından
Umarım o kadın kocasını elinde tutabiliyordur aldatılmak kadının hatası değil adamın şerefsizz oluşundan kaynaklanir inşallah böyle birşey yaşamaz yada yaşayıp kabul etmiste olabilir Kemal'im yapmaz kafasindaysa
(964 puan) tarafından
Kiz guldurdun beni evet bencede kemalim yapmaz kafasından

İlgili sorular

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...