+1 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar trendyol dan kızıma elbise aldım.. Kıızm 21 aylık 18.24 aldım.. Çunku 10 kılo... Dar olursa degısımm nasıl oluyor... Nasıl gerı göderecemm bilen va rm. Ayakkabı alacam kendime sandalet onun için korkuyorum gerı yollama buyuk alma var mı 

10 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
İade yapılıyor canım bildiğim kadarıyla açıklama kısmında yazar zaten kosullar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Trendyolda iade cok kolay hic bi sıkıntı yasamazsin paranı da geri yatiriyorlar 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz benimkide 21 aylik ben 24 36 aylik aliyom herseyini aynı 10.50 kilo 
(223 puan) tarafından
Buyuk olmuyor mu ben cok bol sevmiyprum bu yaz giydircem
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İade yapabilirsin canım sıkıntı olmaz
0 oy
(544 puan) tarafından
İade talebi oluşturuyosun sana kargo firması söylüyo verdiği iade numarasıyla kargoya veriyosun
0 oy
tarafından
degisim yok aldigin urunu iade talebi olusturup kargoyla geri yolluyorsun iletildiginde parani veriyorlar onda sikinti cikmaz cnm.diger urun kaldiysa tekrar alim yaparsin. ne bedense onu al yada yorumlari oku bazen buyuk alin kucuk alin diyenler oluyor ona gore yanlis olmamis olur..
0 oy
tarafından
Cnm içinde iade kağıdı geliyo onunla anlaşmalı kargoları var üzerinde yazar oraya gidiyosun yolluyosun onlarda yenisini yolluyo 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Değişim Olmaz iade eder yenisini alırsın ücretsiz iade hakkın var ürün incelendikten sonra trendyol cüzdana aktarılır istersen ordan kartına aktarabilirsiniz 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İade yapabilirsin canım değişimde yapılıyor

0 oy
(44 puan) tarafından
Değişim olmuyor direk iade yapıyorsun iade kodu veriliyor kargoya teslim ediyorsun ürünü. Büyüğünü almak istersen tekrardan alışveriş yapıyorsun. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 890 göst.
0 oy
3 cevap 124 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Girll (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu