0 oy
688 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
JBir senedir giriyorum buraya baya paylastigim dertlerim oldu dinlediniz sizde Allah razi olsun. Bir kes belki de son kez fikrinizi almak istiyorum. Biliyosunuz artik 3 senelik evliyim ve bir kizim var 2 yasinda. Esim dogumumdan sonra baska bir insan oldu anlatmistim. Balayinda antalya ya gitmistik oyle odasinda kavga etti ben odadan kactim havuz basinda yataklarda uyudum sabahladim hamileyken bodruma gittik yine kavga etti odadan atti bu sefer lobideki koltukta yattimi bilirim karnim burnumda. Esim yine izine gitmek istiyor ama benim icimden gelmiyor. Ustelik odalarimiz 2 senedir ayri bizim horluyorum diye mis. E tatilde nasil yaticaz ki ayni odada? Bu sefer kucagimda kizimla mi aticak Beni oyle odasindan sizin yuzunuzden uyuyamiyorum diye? Esimle sex hayatimiz yok abi kardes gibiyiz ben evi temizler yemek yaparim o da calisiyo giderleri karsiliyo bukadar. Odalarimiz 2 senedir ayri dedigim gibi ben daha 34 yasindayim affedersiniz ama canim istiyo aldatmak istemiyorum. Eski karisi bunu haydar dumene goturmus adam piskolojik demis biseyi yok saglikli bu demis. Hic mi dokunmaz hic mi istemez insan erkek ben istiyorum. Kendimi erkek gibi ozguvenim yerle bir hisseeiyorum depresyonun essigindeyim babama aileme nasil anlaticam bunu? Bir cocugum daha olsun isterdim kizima bir kardes ama olmicak. Ben *** cuvalindan baska bisey degilim artik.yardim edin nolur bir fikir. Susup oturmalimiyim kizim icin cekip gitmelimiyim kendim icin? 

18 Cevaplar

+9 oy
(6,200 puan) tarafından
Eeee kisacasi bekar hayati yasiyorsun yani evli olmaninda mantigi yok evliligi %90i zaten cinsellik ayriyeten ben kendi adima konusuyorum beni her tatile gittigim de odadan kovan adami ben de eve donunce kicina tekmeyi basardim ruh hastasiyla mi ugrascam
(6,200 puan) tarafından
Halkimi selamliyorum
(14,166 puan) tarafından
Selamını kucakladık kuşum ++++
-Reklam-
+6 oy
tarafından
anlattigin evlilik olsa katlanicak yonleri olurdu ama yasadigin evlilik degil o yuzden cocugun bu duzeni gormesi de aile kavramini yanlis anlamasina neden olur ilerde iliskilerini etkiler ztn ayrisiniz bence kendine eziyet etme cnm
+3 oy
tarafından
düzenlendi
Valla canım çekilecek dert değil daha gençsin de nereye kadar böyle ev arkadaşı gibi devam edeceksiniz. Anne mutluysa çocukta mutlu olur bence, senin mutlu olmadığın bir ortamda kızında hisseder bu durumu. Boşanma imkanın varsa boşan derim yuva yıkmak kolay değil ama adam da düzelmiyorsa ne yapabilirsin ki, hem odadan kovmak ne öyle şey mi olur kendisi gitseymiş
+1 oy
(3,902 puan) tarafından
Cnm ortada evlilik kalmamis ki zatn kagit uzerinde resmen..senin o evde temizlik ve yemekten baska biseu yaptigin yok yani eve gelen temizlikci abladan ne farkin var yani cinsellik olmadiktan sonra..daha gencsin bole hayat mi gecer yani
0 oy
(281 puan) tarafından
Canım çok zor bir durum. Sana boşan diyemem ama katlan da demem.. sizin evliliğiniz bitmiş... ben olsam devam edebilir miydim bilemiyorum ne diyim... böyle bir adamla ömür mü geçer onu da bilemiyorum... iyi düşün , diyeceğim tek şey alacağın karardan pişman olma inşallah...
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Vallaha canim guzelce konus seni seviyorum kizkm icin devam etmek istiyorum  bi dr a gidelim sorunumuzu cozelim falan diye baktin olmadı ayrıl bence sonucta sende kadinsin isteklerin var bu hayata bir kere geliyorsun  
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Beklemen hata kıçına vur tekmeyi ***.tir olup gitsin 
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Boşanma vs bu konuyu konuşunca esin ne dio
(9,321 puan) tarafından
O zaman diyecek bisey kalmamış...başkası falan olabilir mi
(27 puan) tarafından
Sanmiyorum bence piskolojikmen rahatsiz baska bisey konduramiyorum
(16 puan) tarafından
Aman guzelim, hayat çok güzel ce çok güzel insanlar var. Hem cinsellik yok, hem ayrı odalar, hem tatil burnumdan gelcek. Hayatını rafa kaldırmışsın. Bence al yeniden tozunu sil, mis gibi kızınla hayata açıl, yeni sevgili de bulursun. Mis gibi 34 yaşındasın. İlerde pişman olursun. 40 yaşında mı boşancan. Dünya varmış dersin. Ben çok seviyorken ayrılmak zorunda kaldım. Onun böyle beni evden kovmaları yüzünden fln. Cesaret edemiyordum, seviyordum.. Bi gün gözümü kararttım ve evi terkettim. Bşr daha da dönmedim. Ohh mis gibi çalıştım yedim içtim gezdim. Yeniden aşık oldum. Şimdi evlendim. Çokta mutluyum şükür. İlk eşim için Allah razı olsun diyorum. Öyle seyler yapmasa, cinsel olarak benden kaçmasa, bugun yeni hayatıma kavuşamıycaktım
(9,321 puan) tarafından
Kuzum ozaman bi dr. Gitsin düzelmek için çabalasın sana da yazık değil mi ..Hadi cinsellik psikoloji olmuyo ilgilensin ozaman yada gerçekten dr. Gitsin bi teşhis konsun belki bitsin diye bilerek yapio
(27 puan) tarafından
Eksi karisi haydar dumene goturmus O da zaten piskolojik saglik sorunu yok demis rapor vermis okudum
0 oy
(4,072 puan) tarafından
Konuşarak çözmeye çalış canım olmuyosa zorlamanın da manası yok. Bi erkek karısı öyle olsaydı göğsünü gere gere söyler tak diye de boşardı hiç çekinme sen kimseye bişey açıklamak zorunda da değilsin. Nasıl ki onlar bana karılık yapmıyor diyebiliyor sende bana kocalık yapmıyor diyebilirsin
0 oy
tarafından

Cnm öylesi adamı çekme daha gençsin önünde güzel yılların var. Kim bilir belki ilerde karşına sana değer veren seven biri çıkar. Böyle hayat devam etmez ben 8 sene yaşadım o hayatı. Boşandım şimdi neden ilk günler ayrılmadım ki diyorum ve kızıyorum kendime. Herkes şimdi diyecek s*k delisimi oldunuz diye. Ama yaşamayan bilmez canlar. İnsan sevilmek istiyo arzulanmak istiyo kadın olduğunu hissetmek istiyo. Ben 8 yılımı çöp ettiğim için o kadar pişmanım ki:ermm: keşke bir sihirli değnek olsa ve ben 8 yıl öncesine gitsem keşke:angel:

tarafından
B* k yürür :))) o kişiler gelsin de özelimde bir konuşlim. Valla evlilikte s*x şart arkadaş bu bir gerçek yani. Ha olmasa da olur diyenler Allah bilir kaç boynuz yediler yada eşleri ne durumda . Benim şahsi fikrim bu kimseye laf düşmez cnm boşver sen onları :)))
tarafından
Öyle ama cnm napim yani :))))))))
tarafından
Yani birazda öyle :))))) tabiki herşey s*x değil ama olmadan olmuyo yani bu bir gerçek:)))
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım bide ikinciyi yaptım sen yapma yarın bigün bi çocuğunuz daha olur hiç gururun kalmaz şu an iyimiyim? Ondan bişey beklemezsem evet. Ama sen ömrünü yedirme. Tekmeyi bas.odadan atıyomuş ya, sende onu hayatından at. Tabi önce yerini yap çocuğa kim bakacak nerde kalacaksın düşün. Cesur ol. Çalışmaktan kaçma. Sen hamleni yap değişecekse özür dilesin devam et ama öfke problemi geçmez. Artar. 
0 oy
tarafından
Para biriktir,kızın 3 4 yaşına gelince kreşe ver.gir işe çalış,kendin çalışıp eşin olmadan bir hayat planla öyle boşan.ve hep güçlü ol.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Zaten ortada evlilik kalmamış ki sizin yataklarını bile ayrı ne ilişkiniz var ne de sarılıp uymanız adam seni tatile götürüyor ama burnundan getire getire eve geri getiriyor daha niye bekliyorsun çek git ana çekip gitmen en büyük dersi olucak
0 oy
(1,166 puan) tarafından
su kadar olaydan sora gitmedibse simd8de gitmezsin. acida olsa ben kadinlari boyle zavalli gibi gormek istemem. bir kadin olarak. unutma kizin var eside kiziva boyle davransa susup oturmasini istermiydim? sende bir anenin kizisin
0 oy
(932 puan) tarafından
O ne bicim adammis be seni idadan atmak nedir biz ewde bile kawga etsek bu ewden biri gitcekse oda benim der esim ki oylede olur kawga edince ben onu kowarim gider 1 saate geri gelir. Beni otelde odadan atcak he hayatta ben gtcem desem kapida yatar salmaz beni. 2 sene ayri yatmak nedir ben esimi almadan esim beni alamadan o yataga girmez bazen isim olur 10 kez bagrir hadi gel gel die cok tuaf bi terapiste gidin son kez kizin icin ama olmuosa ayril bnce sanada yazik bebeginede ayrica bende cok horlarim insan gibi deil yani horlamam. Kiyamam esim bazen sabaha kasar uyuyamaz ginede kalkmaz yanimdan bi kere sesimi kaydetmis horlarken sabah bnm telime atmia dinle die ne gulmustum bildigin ayi kukruo sanki :) ewlilik fedakarlk ister kari koca karsilikli saha ne kadar cekcen bacim bu adami degismiosa ayril kurtul yani 
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Valla sen daha balyimda basacaktin tekmeyi ona odadan kovmak ne demek 
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Eşinin resmen psikolojik sorunları var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 269 göst.
0 oy
0 cevap 142 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Berna (27 puan) tarafından soruldu