0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben kizima hsmileyken  gevelik uygulamasi ararken buldum burayi.ama giris yapmadim her kesin sorularini oluyordum yorumlara bakiyordum.kizim dogdu .ikinci kez geve kaldim yine indrdim giris yaptim .ama kurtaj oldum.sonra 3 cu kez geve kaldim yine oglum suan 10 bucuk aylik..

Sizler nasil oldu birimi tavsiye etdi yoksa kendinizmi buldunuz

16 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından

Bnde uygulama olarak aradim indirdim.baktim yogun bir sohbet donuyor burda.hemen kaydolmadim tabi uzaktan izledim bi sure.:)

tarafından
Benim gibi .bi sure izliyoruz sonra kaydoluyoruz:)))
-Reklam-
0 oy
(3,761 puan) tarafından

Bende ilk hamileliğim de yüklemiştim sonradan silmiştim 3 yıl sonra yine hamile olunca tekrar yükledim üye oldum :)

tarafından
Benim gibi :)))
(3,761 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(434 puan) tarafından
4 sene once gebelık programı olrak ındrdım snrs bebek bakımı uygulaması yenı yaptılr snra onu ındrdım bı ara gırmedım sımdı ıkı cocugum var ıkıncı cocugum 2 yasına gırıck ama hala sılmedım:) :) 
tarafından
Ne guzel :)
0 oy
tarafından
Görümcem tavsiye etti ama bu değildi yani baktım indirdim kurcaldm sohbet bölümüne denk geldim hamileym o sıralarda doğurdum sonra üye oldum
tarafından
Cok guzel
0 oy
tarafından
Ben oğluma hamile kalır klamaz indirdim gebelik soru vardı ilkten sonra sohbet kısmı açıldı buraya geldim baya eskiyim yani bir kaç kez hesap sildirdim
tarafından
Anladim .iyi yapmissin
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hamileliğimi yeni öğrendiğim de kanamam olmuştu internette araştırırken gebe bölümünü keşfettim hatta ilk sorum da oydu gebe bölümün de ☺️ sonra uygulamayı karıştırırken anne sohbet bölümünü keşfettim ☺️☺️
tarafından
Cok guzel.:)
0 oy
(1,326 puan) tarafından

Bende ilk hamileliğimde uygulama ararken bulmuştum sonra baktm ne şeyler dönüyor bende girdim :)

tarafından
Bensiz olmaz dedin :)
(1,326 puan) tarafından
Ahahaa evet :)
0 oy
tarafından

Bende hamileliğimi takip etmek bilgi almak için indirmiştim. Baktım gebe soru cevap kısmı var önce oraya üye oldum. Sonra gebelik dışı sohbeti keşfettim burayada üye oldum öyle işte :)

tarafından
Iyi yapmissin
0 oy
tarafından
Hamileyim gebelik uygullaması ararken buldum baktım sohbet bölümü var daha cok ilgimi cekti gebelik bölümüne daha az bakiyorum
tarafından
Ilk once geve bolumundeydim bende donra burassi oldugunuda girdum
0 oy
(1,166 puan) tarafından
ayni bende. ilk hamileliyomde indordim  ama burasin sorA kesf etdin
tarafından
Benim gibi
(1,166 puan) tarafından
aynen vallahi
0 oy
(352 puan) tarafından
Arkadaşımın önerisi ile buldum 
tarafından
Iyi yapmissin
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben ilk hamile kaldigimda bir sürü uygulama indirdim sonra begenmediklerimi hep.sildim sonra bu kaldı oğlum doğduktan sonra sohbet bölümünü keşfettim hamileyken elika diye bı uygulama var onu kullanıyordum çünkü burda sohbet olduğunu bilmiyordum 
tarafından
Ilk once bende bilmiyordum sonra yanlislikla elim deydi oyke oyrendim bende
0 oy
tarafından

Gebelik takip programı indirdim sonra merak ettim Bi bakim dedim sonra kendimi burada buldum 1 senedir çıkamıyorum :D

tarafından
Uyi yapmissin kiz
0 oy
(1,788 puan) tarafından
3 sene olacak benimde ilk gebe bolumundeydim sonra baktım burası daha eğlenceli sonra kaydoldum devamkee ☺️☺️☺️
tarafından
Bende buraya hic girmezdim ilk baslar
0 oy
(864 puan) tarafından
Sadece gün saymak için indirdiğim bi uygulamaydı asla girmiyodum sohbet bölümüne sonra ilgimi. Çekti gebelik bölümü sorularını okumaya başladım bildiklerimi cevapladım. Anneler sohbeti hiç bilmiyodum karıştıra karıştıra burayıda keşfettim ahshs
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Googlede bişey aratırken buldum. Uygulamadan kullanmıyorum ama ana ekrana burayı ekledim direk internetten giriyorum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,113 göst.
29 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu

385,607 soru

11,529,606 cevap

35,200 kullanıcı

...