0 oy
111 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Hanımlar ben lazere gitmeyi düşunuyorum ama aleksandra gidemem.inun dışında gideceğim lazer merkezleri hepsi aynı sonucu verir mi yoksa değişiyor mu? Uygun fiyatlı yer bakıyorum ama korkuyorum güzel sonuç almasam diye

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi olsun dersen uygun fiyat demicen canım 
tarafından
Aralarındaki fark nedir peki
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Cnm hem hemsireyim hemde 2 sene güzellik merkezinde çalıştım dediğin gibi alexsandra hemşire kullanımına izin verilen bir cihaz diğer cihazları estetisyenler kullanıyor iki çeşidi var aypiel ve diot lazer olarak aypiel lazerin bus başlıklı olani var cok fazla can acitmiyor ama bitirimi pek iti değil zaten hiçbir lazer yüzde yüz bitiremiyor %80e kadar bitiriyor birdefa sana 100 de 100 bitirme garantisi veren yerden uzak dur.en iyisi alexsandrtie doğal olarakta fiyatı pahalı t.b t.k k.aalti ve özel bölge için 4000 gibi bir fiyat ödeyebilirsin 6 seansına bu 8 9 bini bulabilir gittiğin merkeze göre aypiel ve diatta 8 10 seansına 1000 1500 tl ye gidebilirsin oda gittiğin lüks bir yer ise 3000 4000 bini bulabilir ama alex her zaman daha iyisi alexsandrite cancella yada cancella pro cihazlari
(2,444 puan) tarafından
Anladim canim cok sagol
tarafından
Üşenmemişsiniz yazmışsıniz ne kadar teşekkür etsem az. Peki birşey daha soracağım yani lazer 3 cesit mi buz, aleksandra ve aypiel diatta.  Hani zaten buz ve aleksandraya gidemem o zaman o kadar kararsız kalmama gerek yok zaten geriye bir seçenek mi kalıyor her yer için? Sorumu anlatabilmisimdir umarum
(1,763 puan) tarafından
Cnm aypiel denilen cihazın basında ya soğuk hava ufuren bir başlık oluyor yada buz başlık oluyor ısı atışı yapılırken acıyı fazla hissetmemek için.yanu buz lazer dediginiz şey aypiel cihaza takılan başlık alexsandrite da buz başlık yok soğuk hava üfürmesi var aynı elektrikli süpürge gibi bir borudan soğuk hava geliyor neden bunlara giremiyorsun diotta da ütüleme sistemi diyoruz canım jeli döküyorsun ütü yapar gibi cihazı vücutta dolandırıyorsun ki yanık durumunda çok kötü oluyor ben her zaman alexsandrtyi öneririm egerki sert siyah killariniz varsa ama killariniz sarıysa diot daha iyi gelecektir alexde göre tabi en iyi sonucu alexde alacaginizda asikar
tarafından
Anladım ama demek istediğim aleksandraya ve buza gidemeyeceksem diğerleri hepsi aynı mi hani fiyatları kimi yüksek söylüyor kimi baya düşük düşük olana gitmeye korkuyorum ya tüylerim bitmese diye
(1,763 puan) tarafından
Hiçbiri yüzde yüz bitirmez bende diyorum ki neden alex veya aypiel e gidemiyorsunuz cihaz markası olarak farklı olabilir ama genel işlem aynı şekilde yapılıyor kaliteye göre eşitliğe göre değişiyor mesela ankarada kızılayda 3000 derler daha elit yerlerde aynı cihazla 5 6 bin diyorlar diğer türlü en iyisi alex olduğu için en pahalı lazer o
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben tüm 1000e gidiyorum 
tarafından
Seans basimj
(1,501 puan) tarafından
Yok kız ne seansı toplam 1000 ayda 100 200 filan veriyorum
tarafından
Memnun musunuz peki
(1,501 puan) tarafından
Evet tabii

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
17 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
11 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Lokumcum (92 puan) tarafından soruldu

377,851 soru

11,309,559 cevap

34,741 kullanıcı

...