0 oy
390 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar banyo yaptircaktim kızımı soğuk olduğundan çocuğa göre soba yaktık ben kıyafetlerini ayarliyordum sobaya doğru gitti yetişemedim eşimde hiç farkında değil neye yetiscegimi şaşırdım gerçekten sonra hemen eczaneden silverdin bide acısını alıcı krem istedim anestol vermişler bide sarı kantaron yağı iyi geliyor diye duymuştum onu aldırdım onu sorcam kızlar iyi geliyormu şimdilik emin olamadigim için anestol silverdin karıştırıp sürdüm sarı kantaron yağı iyi geliyormu yanığa?

15 Cevaplar

+1 oy
(119,365 puan) tarafından
sen direk acile gitur gecen birinin bebegide yanmisti col kotuydu yaa gec kalma yanik ciddi bisi
(3,099 puan) tarafından
Canım o an panikle direk tanıdığa aldirdik eczaneden taksi bulamadık dolmuş geçmiyor koydeyiz tam bileği yanmış orası baya kötü avcu çok az kızarmış
(119,365 puan) tarafından
ambulans gelir kiz valla yanik acisi cok zor
(3,099 puan) tarafından
Uyuşturucu krem sürdüm ya canım şuan iyi maşallah keyfi yerinde doktorda ciddi bir durum yok dedi kurur yarına dedi
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
Doktora gitmediniz miii
(594 puan) tarafından
Hmm anladım canım arabanız yok aynen köyden zor olur. Bende köyde yasadım 27 sene evlendim smdi ilcedeyim. Ama inanki burdan bile gitmek zor. Bide bugün yasak var. Gecmiş olsun canım insallah cok büyük yanık yoktur
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım az uyusun rahatlasın goturcem ne yapıp edip gerekirse yürüyerek götürürüm yeterki iyi olsun
(1,664 puan) tarafından
Gerekirse yürüyerek götürecem demişsiniz de görürdünüz mu çağırın ambulansı 112 yi arayınca nefesi olursa olsun gelmek zorundalarmiş..112 çalışan biri yazmıştı buraya arayın gelsinler yanık bu
(3,099 puan) tarafından
Canım daha acil durumları olanlar var buranın ilçesi köy gibi ambulans falan kısıtlı var taksi bulduk götürdüm
(1,664 puan) tarafından
Iyi  canım çok geçmiş olsun, bebeğinize bir an önce iyileşir umarım :))
0 oy
(195 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm cok üzüldüm inşallah biran önce iğlesir evet canım sarı kantaron yağı iyi geliyor 2 hafta önce benim bebegimde yanmisti kremler kullandim sonrada kantaron sürdum şuan iglesti çok şükür 
(195 puan) tarafından
Canım o kremlerin 2 Side kullan bende aynisini kullandim çünkü yara biraz iğlesir gibi oldu mu kantaron sürümeye başla hemde iz kalmiyor diyorlar bn halla sürüyorum
(3,099 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
(195 puan) tarafından
Rica ederim cnm bende nigdeliyim sen nerdensin
(3,099 puan) tarafından
Ben ankaraliyimda canım esimgil Niğdeli çiftlik Çardaklilar
(195 puan) tarafından
Hmm anladim cnm köy soğuk olur daha
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çok  geçmiş  olsun  canım  direk  doktora  götür  bu yaz  günü de  soba yakilırmı canım yaa 
(3,099 puan) tarafından
Canım öyle deme burası soğuk nigdedeyiz çocuğu banyo yaptircam napayım hastalansinmi evimizin dış cephesi yapılmadığı için soğuk alıyor kızımı gece 2 battaniyeyle yatırıyorum ben bile yorganla üşüyorum sen dusun
(5,949 puan) tarafından
Anladım  canım  geçmiş olsun
(3,099 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım nerde yaşıyorsunuz ki soba yakıyorsunuz? Geçmiş olsun doktora gidin mutlaka. Siz biz dayanırız ama küçücük çocuk nasıl dayansın. Evde silverdin bulundurun muhakkak. Yanıklara çok iyi geliyor
(3,099 puan) tarafından
Canım nigdedeyiz daha serin her zaman değil bı bugün yaktım oda çocuk ne zamandır banyo yapamıyordu ondan gece falan çok soğuk oluyor bide evin dış cephesi yapılmadığından çok soğuk aliyor
(2,443 puan) tarafından
Anladım canım siz yine de bi doktora götürün ilaç sürüp sararlar yanık ilacı verir en azından daha çabuk iyileşir
(3,099 puan) tarafından
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn bu işler de akıl verme taraftarı değilim çünkü bn işimi şansa bırakmayı sevmem Dr a gidiyrum hep
(594 puan) tarafından
Köyde kimsede araba yokmu canım. İsteyin birisinden. Vala böle durumda kim olursa bize arabayı verir
(3,099 puan) tarafından
Keşke öyle iyi yürekli olsalar da verseler veya goturseler canim
(6,825 puan) tarafından
Bir sor cnm çocuğa kıyamaz insan köyler de daha samimi olur millet bnce yok demezler ya
(594 puan) tarafından
Aynen aynen bi sorun ya yok mu hic akrabanız birde uzakmı ilceye ne kadar ki
(3,099 puan) tarafından
Canım akrabalar hep İstanbul'da bayrama yakın gelirler eşimin amcası var onlada kan davalı gibiler çok araları bozuk
0 oy
tarafından
Anestol aciyi aliyor gercekten sık sık sür. Benimde bacagim yandi oni surup yola ciktim cok hissetmedim. Bide iz gecirici krem arastir hemen
(3,099 puan) tarafından
Canım bephantol kremde aldirmistim ama onu yüzü için aldım hava değişikliğinden yüzü çok kurudu onun için aldım iyi gelirmiki iz gecirmesine
tarafından
Yok iz geciren kremler farkli oluyor genelde
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin inşallah ❤️ evet sarı kantaron yağı çok iyi geliyo ve yanikta iz leke birakmiyo.
(3,099 puan) tarafından
Çok sağol canım şimdi krem sürdüm de onu ne zaman sursemki
tarafından
Kremden iki saat sonra sür cnm ☺️
(3,099 puan) tarafından
tarafından
Rica ederim cnm ☺️
0 oy
(48,704 puan) tarafından
gecmis olsun canim
(3,099 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(153 puan) tarafından
Cnm ben dün elimi biraz yaktım hala bile açısından duramıyorum acı eksiğim yüksek olduğu halde o kuzucum nasıl dayanıyor çok geçmiş olsun annemde yakmıştı cnm hemen sardılar enfeksiyon kapar cnm götürme imkanın olursa hemen götür cnm çok cok gecmis olsun 
(3,099 puan) tarafından
Götürdüm canım baktı doktor silverdin surmustum o baya hafifletmis doktor pek biseyi yok dedi silverdin sürmeye devam etcekmisim öyle dedi
(153 puan) tarafından
Çok şükür cnm çok geçmiş olsun
(3,099 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım doktora gittin mi

(3,099 puan) tarafından
Gittim canım doktor silverdini sürmeye devam edin dedi silverdin sürdüğüm iyi olmuş baya hafiflemis
0 oy
(44 puan) tarafından
Geçen oğlumda yandı ilk baş suya tuttum sonra acile gittik jelli bir sünger koyup üzerine sardılar 1 gün öyle kaldı ertesi gün çıkarıp krem sürmeye başladık. Acile gidin bence 
(3,099 puan) tarafından
Gittim canım doktor bişey yapmadı baktı hafiflemis baya
0 oy
(1,664 puan) tarafından
112 yi arayınca gelmek zorunda oluyorlarmış takip ediliyormuş çünkü 112 yi arayın şimdi gitmiycekseniz bile aklınızda olsun ki bence gidin 
(3,099 puan) tarafından
Gittik canım taksi bulup

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 782 göst.
0 oy
7 cevap 198 göst.
0 oy
16 cevap 486 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.