0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
Kizlad bebeklerim henuz 3 aylik yerde yatiyrz minderde gece bir kalkiyrm onlari kontrol etmeye bi bakiyrm odanin ortasinda yerdeler :) oyle sabaha kadar iki kere yerlerine getiriyrm sabah yine ayni cok hareket ediyrlar uykuda kendilerini yastiktan atiyrlar ) demwkki yatakta yatsak duserler yine bir kalktim emzirmek icin basimi cevirdim kizim yok yanimda korktm direk asagi bakmadim ayaklarimin altina kadar gitms alllahtan biraz kendimden uzaklastrp yatiriyrm yoksa allah korusun ezerim 

7 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
3 aylık bebek için çok hareketli maşallah benim oğlum dün 5 aylık oldu daha dönmeye başlamadı 
(185 puan) tarafından
Evet cnm donmuyrlar ama kendilerini kaydiriyrlar:)
(12,856 puan) tarafından
Maşallah canım ikizlerin mi var :)
(185 puan) tarafından
Evet bir kiz bir erkek
(12,856 puan) tarafından
Ayy ne güzel yaa zordur sanırım bakımları
(185 puan) tarafından
Evet cnm oylede evde uc kisiyz kaynanam var gorumcem var onlar yardm ediyr lar
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Dikkat et kuzum niye beşikleri yok mu 
(185 puan) tarafından
Var cnm bir tane buyuktr simdi cok sicak dr diye yatirmiyrm icinde yatirsamda ikisini birbirini ezerler bu kez bir besik tekdr aya cok pisman oldm aldigima keske iki tane ayri alsaydm:(
(4,759 puan) tarafından
Keşke canım bir tane yetmez ki
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canım yanında yatırma ne olur ne olmaz kendinden uzakta yatir
(1,933 puan) tarafından
Bende oyleydim uzanıp emzirirdim birde uyuyakalirdim her uyandigimda aklım giderdi
(185 puan) tarafından
Anne yuregi iste cnm :)simdi kac aylik oldu senin bebis
(1,933 puan) tarafından
4 e girdik canım diğer cocuklardada böyle yapardım bi daha yapmam diyorum yine yapıyorum ama aslında çok tehlikeli
(185 puan) tarafından
Evet cnm cok tehlikeli annem surekli uyariyr aksamlari emzirme ha tam uyanmadan
Uykumda cok agir bir kere oyle bir hata yaptim emzirdim arkami dondum yattim sonra uykuda bir dondum sirtim yumusak biseye deyince hemn anladm sicradim resmen uykudan cok sukur bisey olmadi kizima hafif sirtm deymisti zaten anladm oyuzden simdi bir metre aramizda birakiyrm:) rabbim kimseye evlat acisi yasattirmasn
(1,933 puan) tarafından
Amin canım Rabbim çocuklarımızı korusun inşallah
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ohaa :)) benim oğlumda 3 aylık bacaklarıyla tepine tepine yer değiştiryo ama seninkiler kadar değil ama dikkat et
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Benim oğlum 5 aylık yatiigi yerde sadece bir takla atabiliyor yani yan dönüyor seninki gibi öyle debenelip gitmez ki :O

(185 puan) tarafından
Hm aslinda sanki kayiyor bide gazi coktr belki ondan cok hareket ediyr uykuda kendisink cok kasıyor:)
0 oy
(4,981 puan) tarafından

Masaallah la kuvvete illa billah.

Kızzzz her yerde söyleme valla nazara gelir yavrular.

Benimki 4.5 aylikken anca sola donuyordu oda yarim totosu kalkmiyordu :D

0 oy
(10,411 puan) tarafından
ALLAH korusun kıız bebeğin kaç aylık venim oğlumda uyanıkken kayıyo yer değiştıriyo ama uykuda olduğu yerde
(185 puan) tarafından
3 aylik cnm bende anlamadim hem uyanikkn hemde yatikken yapiyrlarr
(10,411 puan) tarafından
MAŞAALLAH canım söyleme nazar değer
(185 puan) tarafından
Yok cnm sadece burda sordum merak ettim   bazen oyle yapiyrlar  acaba gazlari co ondanmi j
Kendilerini cok kasıyorlarr bide
(10,411 puan) tarafından
Tabi canım ben paşamı bi kere vatsapta paylaştım millet öyle yaptıki yok çok büyümüş yok öyle

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 561 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde 241224 (5,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nurya (8 puan) tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,236 cevap

34,854 kullanıcı

...