+1 oy
758 göst.
Aile kategorisinde (424 puan) tarafından
Kizlar kuzenlerimle uzun zamandır aram bozuk sebeplerini anlatayım size haklimiyim haksizmiyim karar verin 3 ümüz de yakın evlendik 2 sene içinde 3 ümüzünde düğünü oldu ilk kuzenim evlendiğinde çalışıyordum işten erken çıkıp kaç kere ev temizliğine gittim düğün öncesi evlendikten sonra da kahvaltıya fln çağırdı ama hiç hazır sofraya gitmedim her gittiğimde uyuyo olurdu kapı da beklerdim  diğerinden 2 ay önce evlendim evlenmeden onada gittim temizliğe evliyken de gittim yeni evli halimle 3 gün evinde kalıp temizlik yaptım benim evime temizliğe gelmediler çeyiz gelirken de yeğenleri düştü kolu kırıldı o gün de gelmediler evime bı katkıları olmadı düğünden sonra biriyle  konuşmadık baya mesafe koyduk diğeriyle çok iyiydik her hafta onlar burda kalırdı biz orda ben hamile kaldım hamileliğim çok kötü geçti yataktan kalkamadım mutfağa giremedim ne yemek yapabildim ne yiyebildim o zamanlar bunları çağırdım gelin temizlik yapalım diye kaç kere derdim temizlik degildi aslında benim onlara yaptığımın karşılığı olduğunu görmekti gelseler temizlikde yaptirmazdim kocam yaptı herşeyimi ben o kadar kötüyken arkamdan naz yapiyo boyle hamilelik olmaz demişler ben de nazi yapsam kocama yaparım onlar kim dedim bı kaç mesele daha oldu bı gün dedim ki inşallah siz de benden beter olursunuz dedim 5 aylık flndim çok kötüydum o gün kocam işte kizlara msj attım çok kötüyüm biriniz gelirmisiniz hastaneye gidelim taksiyle yanımda olun yeter dedim biribasim ağrıyo dedi biri adet oldum çok ağrım var dedi bende size de geçmiş olsun dedim gruptan çıktım aranın iyi olduğu kuzenim mesaj atmış sadece sen mi hasta olucan yaptığın çok ayıp ben sabah tezgaha dayana dayana kahvaltı hazırladım zorunda olmasam ben de yerimden kalkmam fln yazmış ben de çok sinirlendim kocası anlayışlı biri bı gün de kocan hazirlasaydi dedim benim kocam yanımda olsa sizden beklemezdim dedim neyse diğeri geldi zor bela hastaneye gittik benim tansiyonum fırlamış  o yüzden kötü olmusum o günden sonra mesafe koydum baya konuşmadım ne aradım ne onlar aradı diğeri için dedim ki bana acimadiysa karnındaki ne acidaydi onun hatrina öyle yapmadaydi dedim sonrasında bi msj atıp nasılsın bile demedi o da benden beklemis adet sancisina ben ne msj aticam ya doğum yaptım misafir almadım koronadan dolayi zaten gelmezlerdi ama doğumdan sonra biraz düzeldi aramız ben yine gelin dedim bebek 3 aylık olana kadar gece gündüz salladım 10 dk uyumazdi gece sabaha kadar kocam akşama kadar ben salladım kocam 10 da geliyordu eve acliktan ağlardım artık yemek yedirmiyordu oğlum o zamanlar da dedim gelin bı yardım edin diye biri calisiyorum biri dersaneye gidiyorum hem sen misafir kabul etmiyordun dediler bikac isim oldu birini çağırdım gel diye kocasınin yapması gereken işler vardı matkapli fln bı kere de eşim geceye gidecekti ben yanliz kalamiyordum o zamb cagirdim gelirim hem bebisi görürüm dedi sonra msj atmış param yok diye eczaneden biseyler almış vazelin diş macunu fln aldıkları da ben de aldıklarını iade et ben sana gelince veririm yol paranı dedim ben utanırım geri veremem dedi bı 5 lira komsudan al bari dedim komşum yok tatile gitti dedi tamm dedim sonra yine bigün  eltimin çocukları geleceklermis 1 gün önce haberim oldu ev dağınık mama sandalyesi örümcek fln yıkadım banyoda kuruyorlar banyodaki bütün malzemeler koridor da yemek yok bebek durmuyo yine çağırdım biri görümcem gelicek yoksa gelirdim dedi ötekine sordum 2 saât bebeye bakta ben evi toplayım dedim benimde misafirim gelicek dedi kim dedim annem dedi annen misafir sayılmaz önüne ne koyarsan yer dedim kadına bu zamana kadar hiç doğru düzgün hazırlık yapamadım ayıp olur alışveriş yapıcam duş Alıcam hem kocam izin vermez dedi yine tamam dedim en yakinlarimdi gelmediniz dediğim de sen misafir almadın diyip sıyrılıyorlar bı kere cocumu merak edip görüntülü aramadilar sormadılar bebeğim 9aylik oldu bende bunlara dedimki bana ne hamileliğimde ne doğumdan sonra hiçbir desteğiniz olmadı benden bı destek beklemeyin dedim biri çıktı köfte istedin ben sana yaptım sen misafir alsan gelir yardım ederdik dediler suçlu ben oldum babaları yok diye hep üzüldüm yanlarında olmaya çalıştım ama karşılığı böyle oldu hala can atıyorum gelsinler bebeğimi sevsinler diye hiç yok niyetleri çok zoruma gidiyor onların çocukları olsa ben dayanamam sürekli giderim ***** gibi çok yufka yürekliyim bı yüzüme gülseler unutuyorum herşeyi ama bu sefer yapmak istemiyorum  artık bağlarımi koparmak istiyorum ama yapamıyorum hamile kalsalar kalamasalar doğuranlar herşeyi bana sorcaklar ben de bilsem dahi söylemek istemiyorum burdan çok şey öğrendim bebekle ilgili hep kendi çabalarımla astım onlar da kolay ulaşsın istemiyorum sizce bildiğim şeyleri dahi söylemeyim mi   uzun oldu hakkınızı helal edin :)))

23 Cevaplar

0 oy
(119,990 puan) tarafından
Bacim harbi uzun özet gecsene
(424 puan) tarafından
Seven yaranmiyo bacım özeti bu yada ben fazla ve gereksiz beklenti içine girmisim
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Okuyamadim :(
(424 puan) tarafından
Canın sağolsun kuzum :))
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Ooo çok uzun bu yaa:Dsonra okurum bacım 

(424 puan) tarafından
Hahahahha aman boşver :)

İlgili sorular