0 oy
842 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Verrutol kullanıyodum cumadan beri ve şimdi ayağımın üstüne basamiyorum canım çok yanıyor siğil için eşime eczaneden aldirmistim sürerken ister istemez sigilin yanında normal deriye de değmiş orası da bembeyaz olmuş napicam ben Allah aşkına yardım edin ya uzanırken bile açıyor topal topal geziyorum evde :((

3 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ayy canım taşırmışsın yanmış 

Benimde siğil vardı parmağımda hemde 30 tane falandı.  Doktor o ilaçtan verdi elim hep yandı siğiller dahada çok dağıldı 

Hocaya okuttuk bi iki güne hepsi döküldü
tarafından
Yaa Allah aşkına ben nerde okutabilirim teyzem var hoca aslında ama Bursa'da oturuyor bende Düzce'de illa yakınında mi olması lazım
(2,523 puan) tarafından
Değil canım Zaten ben gitmedim hocaya kaynanam gitti  bugday verdik hocaya kaç tane siğil varsa o kadar bugday  üst kısmını kestik bugdayların hoca okudu bize verdi bizde onun kuruması için pis bir yere gömdük o çürüdükçe siğilde dökülüyor zaten   teyzen hocaysa bunları biliyordur senin adına okuyup oraya bir yere gömsün
tarafından
Dur ben az saat ilerlesn ariyim ben bı onu sağol valllaha
(2,523 puan) tarafından
Ne demek canım arayıp sor eğer yapamıyorsa yakınında olan bi Hoca'dan rica edersen yapar siğil acısını bilirim inşallah geçer
tarafından
Ayy inşallah geçer çok sağol canimm
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Sağlık ocağına git istersen doktor dışında mı kullandınız geçmiş olsun
(1,615 puan) tarafından
Ben cildiyeye değilde ortoapediye gitmiştim
tarafından
Oetapediye mı gideyim o zaman
(1,615 puan) tarafından
Ortoapediye randevu al oğlunu götürceğin zaman birde cildiyeye sıra var mı diye bakarsın sıra da varsa oraya da gösterirsin ben direk ortoapediye gitmiştim
tarafından
Kız oğlum karnimda daha :D kızım var 4 yaşında :)) dur ben ikisine de sıraya bakayım olmadı ikisine bir sıra alicam ya
(1,615 puan) tarafından
Ayy valla hangi kafayla yazdıysam oğlun yazdığımı şimdi görüyom:D
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Siğil ilacı kullanırken etrafına vazelin sürmen gerekiyor canım vazelin koruyor derin zarar görmüyor. Çok geçmiş olsun inşaAllah çabuk iyileşir. 
tarafından
***** eczacı hiç bişey dememiş ki eşime deliricem vallaha inşallah hemen gever geçmesi için bı önerin varmı
(2,323 puan) tarafından
Hm hata eczacı da çünkü bize eczacı vazelin sürün yoksa etrafını yakar demişti. Varsa vazelin sür yine eğer geçmezse bi doktora git. Ama siğil ilacını düzenli sabah akşam sürersen bi kaç günde kurur.
tarafından
Vallaah sürüyorum sabah akşam da değil,gün içinde de sürüyorum kabuk bagladikca sokuyorum tabakayı bı daha sürüyorum vallaha Allah ıslah etsin eczacıyı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 403 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
15 cevap 454 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 402 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,122 cevap

34,692 kullanıcı

...