0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızım benimle yatmaya  alıştı şuan 5 Aylik yani gece çok uyanır ve emerek uyur besiginde koydugumda hemen uyanıyor eşimde sabahları işe  feln gidiyo gitmediği zamanlarda dahil  hep diğer odada yatıyor cnku kızım her uyandiginda oda uyanıyor aslnda ilk zamanlar diyorum sende uykusuz kalma içerde yat ama smdi sende yerinde yat dediğimde yok böyle iyiyim siz rahat yayın diyor nereye kadar böyle devam eder benim için çok problem yok ama kuzenime feln dediğimde çok yadirgadi yadirganıcak bir durum varmı sizce?

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O değilde bazıları çocuklarıyla uyuyan anneleri yadırgar yok soğukluk girer yok aldatır hayatınızı rafa kaldırmayın fedakâr anne olmayın vs. vs. Konuşur. Genelde böyleleri eşlerini ellerinden gider diye korkuo anneliği rafa kaldıran her erkek karısından ayrı yatıyor diye aldatmaz kişilik meselesi hala anlayamadıniz.

Oğlum iki yaşında yanımda yatıyor eşim görevde 11 aydır eee benim kocamda beni görmüyor diye aldatıryor mu yada aramıza soğukluk mu giriyor aksine 4 yılımız maşallah ilk gün ki gibiyiz gün sayıyoruz her Allah'ın günü 50 defa seninle uyumayı özledim diyor bakın cinsellikten bahsetmiyor illa ki söylüyor 

Aman neyse yaaa söylemek istediğim şey herşey aynı yatakta yatmak değil
tarafından
Aynn canm  Güzel konustun
-Reklam-
+3 oy
(1,120 puan) tarafından
Kızımı asla yanımda yatırmadım önce kızını yatağa alıştır sonra eşini 
tarafından
Ya bebegine ve sana zarari yoksa. Tabikide problem yok ne guzel ayıricagin zamanda zorlammazsan  tabi
tarafından
Bir yaşını geçti kızım çok şükür bir sıkıntı yaşamadık, ben yanında olunca daha kesintisiz oluyor uykusu
(1,455 puan) tarafından
Kimsenin ağladığı yok herkesin bebek büyütme şekli farklıdır biz oğlumla uyumaktan çok mutluyuz gündüzleri de kendi odasında tek başına uyuyabiliyor onun için hiç bi sorun yok. Adem Güneşi bilmiyorum ama onu dinleyene, annesini dinleyene, doktorunu dinleyene, iç sesini dinleyene saygı göstermemiz gerekli diye düşünüyorum.
tarafından
Canim saygı duyarim. Kotu birsey soylemedim ben her anne bebegi icin en iyisini ve en dogrusunu yapmayi secer ben kesin dogruyum demiyorum.
(1,455 puan) tarafından
Ben kesin doğru bişeyin olduğunu düşünmüyorum zaten :) sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil
+2 oy
(9,215 puan) tarafından
Yadırganacak bi durum evet. Sen o bebeğn annesi olarak yeri geliyot sadece 1saatlik uykuyla tüm gununu geçiriyorsan o da babası olarak bırak uykusiz kalsn. Ben kzımı hic yanmda yatırmadm beşikte yattı hep şmdi bazen emzirmek için yanımza alsam bile emmesi bittiği an beşiğni istiyor hmen dönup duruypr.

Sen odada bebek ağlaynca onu susturmaya ugraş o da içerde mis gbi yatsn. Boyle olmamalı bnce. Erkkler gunde 8 saat çalışıyor ama kadnlarn mesaisi 24 saat bitmiyor...
+1 oy
tarafından
Kuzenin yadirgamasi onemli degilki senin icin problem yokmus. Tabkkide var ister istemez sogukluk giriyor. Araya .

Zaten su cocuklarinizi yaninizda niye yatirirsiniz ben anlamiyorum. Koy yatagina yatsin sonra ayirmakda sknti 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayır yok adam sabah işe gidecek dimi uykusunu almalı düzelir merak etme halt etmiş kuzenin
(97 puan) tarafından
Sonra alışkanlık yapıyorlar ama canım . Benim kardeşim 12 yaşına kadar annemle yattı ağlıyordu alıştığı için
(9,247 puan) tarafından
Benimde kardeşim 13 üne kadsr yattı. Bebeği alıştırması lazım şuan esine bişey yapamazki
(97 puan) tarafından
Annemde kıyamadığı için ben 2 beşik aldım arkadaşım öyle yaptı gece çocuk yanındaydı sabah odasına alıştırdı bende öyle yapıcam
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz aranız iyiyse bosver soğuma falan olmadıysa 
0 oy
tarafından
Bizdede durum ayni bebegim biraz daha az sık uyanirsa oyle gecicem. Cunku esim diyorki ben bide uyuyamazsam sana da yardimci olamam
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben ilk oğlumda öyle yapdım ayrı yattık hala öyleyiz o aurı ben ayrı soğuklukta giriyor canım yatakları ayırınca ayırma yanında yatır
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Niye başkasının lafına bakıyorsun ki rahat edin diye yatmak istemiyor işi çok ağır bir işse zaten uyanmasın uykusunu alsın Allah korusun kaza bela geliyorum demez sonuçta biraz daha düzene girdiğinde gelir oda yanınıza merak etme sıkma kendini
0 oy
(1,016 puan) tarafından

Ben 19 aydır ayrı yatırıyorum. Oğlum gazlıydı eşim uykusu hafif geri dalamayan biriydi. Hep başka odada yattı. Benim hoşuma gitmiyor . Hiç demedim gel yet demedim. Ama biliyor sinirlendiğimi, ona dedim ömür boyu ayrı yatacağız... O yüzden ben karşıyım ayrı yatılmasına vala. Anlayışlı eşlere hayranım:) bence çocuğun kolik ve gazlı değilse gurur yapmayıp git ona de yanımda yat..

Ben gururdan demedim hep ondan bekledim ama üzülmüyorum eskisi gibu

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hiç yaptırmadım bebeklerini yanımda hep beşikleri de yattılar keşke hiç alıştırma saydın yanına eşinle soğukluk girebilir aranıza 
0 oy
tarafından
Valla canım benim oğlumda sabaha kadar ağlayan bir bebek eşim gece 1 de yatıp sabah 6 da kalkıyor yine de yanımizda  yatiyor  yaparken  beraber yaptiysak  bakarken  de beraber  bakacaz diyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Benim kaynanam hep derki ne olursa olsun yataklarınizi ayirmayin ve ayrıca yatırma bebegide yanında sonra ayirman zor olur 
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm bizde bir kac hafta ayri yattik cocuk uyumadigi icinama fazla surdurmedim cunki benim zaten esimle sorunlarim var birde yatak ayirip iyice alismasin benden uzak olmaya diye. AMA ben oglumu hic yatagima alistirmadim gece. Sadece sabahlari yanima aliodum biraz daha fazla uyusun diye. Suan 6aylik ve ayri odasi olsa kesinlikle ayiririm odayi ama malesef evimiz ufak odasi yok 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yatagına alıştırsan iyi olur görümcenin kızı 6 yaşında hala beraber yatıyorlar 
0 oy
tarafından
Ben bu duruma asiri kızıyorum 3 cocuk ust uste oldu benim esim yjzunden yatağa alıştırdı elinden gelse bebekte yatsin diyo he dedim bi yatakta 5 kisi yatar gideriz yatağımı ozluyom ben yaa ortanca oglum babasiylq yatil kalkiyo kucaktan inmiyor esim elini çekse nefessiz agliyo :(((
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Canım bence en yakın zamanda beşiğinde yatırmaya alıştır. 3 gün zorlanırsın ama eşinle aranın açılmasından iyidir. Aranıza soğukluk girer kolay toparlayamazdiniz. Hem bebeğin 5 aylık olmuş geç bile kalmışsın. Gereksiz fazla 
0 oy
tarafından
Aranıza soğukluk girer bence kızını biran önce yatağında yatırmaya alıştır 
0 oy
tarafından
Bunu yapmamalıydınız 3 dogum yaptim ve esim 1 gun bile ayri yatmadı ister istemez sogukluk giriyor araya
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bizde aynıyız canm eşimle 8 aydır ayrı yatıyoruz tatil zamnada da gelmiyo bni de cok yadirgiyorlar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 820 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Karadeniz123 (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 628 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
0 oy
8 cevap 175 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu