0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

..,.......................

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
üzülme kuzum doğum yapalı ne kadar oldu o çatlaklar düzelir bacaklarındaki sivilce gibi şeyler ağda dan sonra yağlarsan olmaz eşine de söyle telefonla değil benle ilgilen de üzme kendini
(406 puan) tarafından
3 ay oldu dogum yapalı. Kaç kere söyledim canım artık pes ettim hep o telefon oyun yüzünden kavgalar ettik bagırdım neler dedim bırakıyo aöz veriyo tekrar alıyo eline artık saldım
tarafından
eminim ki sen çok güzel bir kadınsın  kuzum zaten profilinde  de görüyorum  sen kendini üzme bakımını  makyajını  yap kendinden hiç utanma eşinde er geç anlayacak o oyun denilen l.anetten  bir halt olmayacağını
(406 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canımcım saol umarım anlar
-Reklam-
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Piskolejini bozmussun canim dusunmekten :angel: zamanla toparlanir catlaklar kilolar gder rahat ol 

(406 puan) tarafından
Kilo gitti çatlak kaldı kendimi begenmiyorum artık eşiminde ilgisizligi bunu düşünmeme sebep oluyo
(2,130 puan) tarafından
Esinle konus al teli elinden benimki bnim huyumu bilir ben is yaparken ugrasir oturunca birakir teli bi kural koy agirligini koy yapmasin oyle havalar sicak insanlar birbirine yaklasamiyor bile kotu dusunme
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Çünkü sende konuşmuyormuşsun kendin diyorsun ortada bir sorun yok ona gore bence sen böyle hissediyorsun. Sen böyle yaptıkça çatlakların düzelmeyecek benim karnimda da çok çatlak var su anda herşeyi denedim ama geçmiyor bi türlü aksine daha çok çatlıyor inadına bu duruma alışmak için eşimin yanında açık şeyler giyiyorum onunda gözünün alışması lazım benimde. Bence sende bu durumdan bi an önce kurtulmaya bak çünkü bi insan dünyaya getirmek hiç kolay değil kendinle gurur duy 
(406 puan) tarafından
Keşke eşimde biraz ilgili olsa bende öyle pozitif düşüncem
(1,250 puan) tarafından
Onunla konuşmazsan derdini söylemezsen ilgilenmez ki bisey yok dedikce kendi haline bırakmış demek ki çünkü gerçekten bisey yoktur ona gore
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım ne kadar süre oldu bilmiyorum doğum yapalı ama. Egzersizlerle az da olsa çatlaklar gizleniyor. Bende de var. 4 ayda eski kiloma geldim spor diyet fln. Azıcıkta olsa vücudum eskiye benziyor. Bende yeni doğum yaptığımda senin gibiydim. Banyodan cikiyodum aynada kendimi görmek istemiyodum sarkan bi göbek. Şiş bacaklar çatlak vücut. Ama şuan eskisi gibi değil düzeliyor biraz. Yani bizim ilk aylar bebeğimiz çok gazlı olduğu için akşam ful ağlardı ayakta onu taşımaktan çok yorulurduk sonra uyurduk. İkimizinde gücü kalmazdı. Ama oğlum biraz büyüyüp uykusu düzene girince eskisi gibi ilgili. Hicbirimiz çok bakımlı olamayız eskisi gibi. Ama kendimizide salmayalim. Sen güzel giyin bi gece yanına git. Yakınlaştıktan sonra sana ihtiyacım var bu dönemde de. Eskisi gibi ilgi görmüyorum üzülüyorum fln de. Sonra düzelir merak etme ilk zamanlar böyle oluyor 
(406 puan) tarafından
Onu denedim evet düzeliyor 2 gün falan sonra bi bakıyorum yine aynı sanki hep benden bekliyor gibi
(471 puan) tarafından
Hım anladım canım. Erkeklerde çocuğa eve alışana kadar  biraz zaman geçiyor bise olmaz canım idare et
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Üzülme kuzum loğusa pskolojisi bende öyleydim yalnız değilsin
(406 puan) tarafından
3 ay oldu dogum yapalı canım ne bilim hala atlatamadım sanırım
0 oy
(93 puan) tarafından
Een azindab bebegini saglikla almissin kucagna.  Daha buyuk mutlulukmu var. Onlar gecer merak etme.
0 oy
(52 puan) tarafından
Canım şu telefon elde dusmeme rahatsizligi benim esimdede var oyunlar oyunlar bazen diyorum vakit vakit vakit benle kizimada ayır diye bazende diyorum annemlere gönder ozleyince gel all diye bu defada beyfendinin zorunun gidiyo ben artik hic takmiyom arada kizimi alıp başka odaya geciyorum hic yanina yile gitmem o zaman anlar anlayincada gelir yanıma ama boşuna gelir hic taviz vermiyorum git telefonunla ugras diyorum sonrada susuyorum
0 oy
tarafından
Canım benim daha üç ay oldu doğum yapalı sihirli değnek degmiscesine doğum olur olmaz eski haline dönmeyi bekleme vücudunun zamana ihtiyacı var senin zamana ihtiyacın var en az altı ay en fazla bir senede toparlar bedeninde psikolojinde su telefon mevzusuna gelince benim eşimde aynı dün dadılardık o telefonu kaldırıp yere çalacam donmuş bana hangi telefonu diye soruyor sence hangi telefon dedim baktım sessizden bırakmış telefonu beş dk olmadan geri alıyor eline artık sinirimi yenemiyorum adamı param parça parcalayasim geliyor daha öncede telefonunda şeker oyunu vardı bilmem kaçıncı seviyeye geldim işte rekor kiracam bilmem ne diyordu dönüp yüzüne bakmıyordu gece kalkıp sildim oyunu :D bir süre oynamadı sonra benim esko telefonu aldı bu seferde onda ki oyuna taktı kafayı allahım sıra buna geldi bunuda silecem dedim :D :D benimkide böyle bir şey iste bende yeni doğum yaptım üç aylık olmasına az bir zaman kaldı benim birde ikinci çocuk büyük 3 yaşında akşama kadar malum yerlerim yer yüzü görmüyor akşam geliyo çocuklara bi agu magu bitti bu kadar sonra yine her şeyleri benim üstüme hadi ben norum kendimi nerelerden atayim :) sıkma güzel canını her şey zamanla oluruna varıyor ağlayalım da gözden mi olalım hadi biz her halimizle güzeliz bizi güzel göremeyenler utansın:D
0 oy
(2,181 puan) tarafından
insanlarin seni sevmesi icin once senin kendini sevmen lazim o catlaklari kendi elinle yapmadin dunyaya getirdigin bi mucizenin sonucu bu.. once kendinle barismalisin esin seni illaki bakimli makyajli istemiyodur eminim buna sen kendini ondan kacirdigin icin o da ilgisini telefona yonlendirmistir.. belki o catlaklarin hic gitmeyecek bunu bilsen omur boyu mutsuz olmayi mi secerdin yoksa catlak da olsa vucudunu sevmeyi mi?
0 oy
(277 puan) tarafından
Aynı benim herif de öyle eve gelir gelmez telefona sarılıyor.ayni evde iki yabancı gibiyiz.4 ay oldu ayrı yatıyoruz bebek oldu diye.bakiyorum umrunda değil bende hiç takmıyorum yanaşmak falan da istemiyorum soğudum 
0 oy
(292 puan) tarafından
Canim benim cok hassas bir dönemdesin boyle hissetmen cok normal.Sen esinle konus bu dönemde onun destegine ilgisine cok ihtiyac duydugunu anlat. Erkekler bizim gibi düsünemiyor bazen. Hersey düzelicek kendine zaman ver daha yeni dogum yaptin sonucta. 
(406 puan) tarafından
Dile getirdim kaç kere canım ozaman ilgi gösteriyo ama bidaha aynı şeyler oluyo bakalım neler olucak burdaki yorumlardan sonra tekrar gaza geldim sayılır. Artık bıktım pes ettim ugraşmak tan
0 oy
(758 puan) tarafından
Valla esin brad pit se dert etme diyemem . Olmadigi icinde dert etme onlar mukemmel mide sanki  herseyi dort dortluk bide begenmemezlikmi yapacaklar
(406 puan) tarafından
Eşim hiç evli gibi durmuyo ya deliricem bide bakımlı ben iyice saldım çayıra
(758 puan) tarafından
Vala bizimkiler gobegi faan salmislrr ben gayet iyiyim sendekendini salma hic mutlu ol dua oku icin ferahlasin
0 oy
(344 puan) tarafından
Sende hata canım uzun ne giyorsun utanma o senin vücudun öyke kabul edecek biraz rahat ol giyin kuşan dikkati sana dönecektir
(406 puan) tarafından
Umarım öyle canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,946 soru

11,373,991 cevap

34,856 kullanıcı

...