0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Ben 2 kardeşim daha yaşına girmeden ölmüş annem hiç hatırlamıyorum babam yeniden evlenmiş sağolsun melek gibi bir kadın bizi büyüttü bu yaşa kadar zaten hep duyuyordum biseyler ama bizimkiler yalan soyluyolar diyorlardı en sonunda söylediler ama hiçbirşey hissedemedim hala annem beni büyüten kişi gerçek annem o benim için ne bileyim hiçbişey hissetmiyorum normal mi sizce

8 Cevaplar

+3 oy
(265 puan) tarafından
Selvi Boylum Al Yazmalım filminde diyor ya, sevgi neydi sevgi emekti! Sana emek vereni sevmeden daha doğal ne olabilir ki
(69 puan) tarafından
Doğru soyluyorsun
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hiç görmemişsin sesini duymamışın doğal olarak öyle hissetmen normal canım annenin mekanı cennet olsun inşallah 
(69 puan) tarafından
Amin canım sagolasin
0 oy
tarafından
Hiç görmediğin için normal canım seni büyüten sevgi verene bağlanmışsın boşver kafanı takma sen yine büyüten annene sarıl 
(69 puan) tarafından
Zaten benim için annem o
0 oy
tarafından
Annen öldüyse neden gizlemislerki acaba baska bir durum mu var? 
(69 puan) tarafından
Okullarımız faln bitsin diye beklemişler sonra etkilenmeyelim diye ama zaten hiç etkilenmedik
tarafından
Normal hic tanimamissinki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım tanımadıgın için tabiki normal seni büyütmüş bu yaşa getirmiş anne olarak benimsemen çok güzel bişey. İlla annelik duygusu hissetmek için biyolojik anneliğe gerek yok. Neler görüyoruz duyuyoruz mesela. Allah razı olsun ondan
(69 puan) tarafından
Aynen iki kardeşim daha var onlardan hiç ayırmadı bizi Allah razı olsun
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Kendi çocuğu var mı sizin büyütwn annenin 
(69 puan) tarafından
Evet 2 tane
(7,941 puan) tarafından
Demek ki ayrımcılık yapmamış aranızda eşit sevmiş ki onu anne olarak görüyorsun.. (yada)
(69 puan) tarafından
Aynen yapmadı hemde öz annemi hiç hatırlamıyorum zaten heralde o yüzden bisey hissedemedim
(7,941 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan ne güzel
0 oy
tarafından
Normal canım çok şükür ki üvey annen güzel davranmış size
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Sizi büyüten kadın annelik duygusunun eksikliğini göstermemiş canım böyle hissetmen normal. Allah razı olsun o kadından. dünyanın böyle insanlara çok ihtiyacı var. Gerçek annenin de mekanı cennet olsun inşallah. Gözü arkada kalmamışdir evlatları anne sevgisiyle büyümüş. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
5 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 546 göst.
0 oy
2 cevap 91 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde angelmelodi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu

379,320 soru

11,354,092 cevap

34,827 kullanıcı

...