0 oy
1,383 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba arkadaşlar ben ilk defa içimi birilerine dokucem  ben 9aydir evliyim 8 buçuk aydirda hamileyim bir ay kaynanamda yaşadım kalabalık bir ev değil di kaynanam kayınpederim bide kayınım vardı kaynanam 170 yada180 kiloda bende yeni gelinim diye kayınım bende utanirdi bişey istemiyordu yemek çay falan gibi şeyler annesinden isterdi bende kaynanama acıyordum ben kaltip veriyordum sonra ne benim ***** eşim dedi hayırdır hep kardesimle ilgileniyorsun yanlış anladı biraz tartıştık sonra 15 gün geçti babamın evine gittim el öpmeye geldiğimde eşim dedi ayrı eve gecicez kaynanam dedi hayırdır niye eşim dedi benim karım hep kardesimle ilgileniyor vallahi billahi sadece bir defa onun çorabını vermişim iki defada yemek abimin yerine koyuyordum sonra kaynanam eşimi dahada doldurdu iftira attı bana dedi senin karın hep sabahları Ali'ye günaydın diyo Ali onu takmiyo vallahi yalan söylüyor şimdi benim ***** eşim çok pişman helallik istiyor ama onun annesi hiçte pişman değil onlara gidiyom eğer kayınım evdeyse kapıyı acmiyo bana biseyler uyduruyor öyle zoruma gidiyor ki zaten 36 haftalık hamileyim beni kapıdan çeviriyo ben yine salaklar gibi anne anne diyorum bişey lazım mı diyorum bir ihtiyacın varmi diyorum kaynanamda yo yo diyo hadi git bende düşündüm yine gidicem oraya yine kapıyı acmasa tartışıcam onla Allah aşkına böyle bir iğrenç iftiraya kim nasıl tepki verirdi

61 Cevaplar

0 oy
(5,684 puan) tarafından
Vala senin eşin çok değişk bşka eşler gıt temızlk yap yemek yap kardeşimin anemın babamın hızmetıni yap der senın eşinde kötü düşünmüş kalpleri nyetleri bozuk napacamı işte bnce gıtmememelisn ben olsam kaynanamı da eşimi de asla afetmem oyoe şeymi olur insan evlennce bi aile olıyrı snçta
(4 puan) tarafından
Allahindan bulsunlar bende onları insan yerine koydum demekki insan degiller
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Sendede tuaflik war yawrum walla ben olsam kapilarini birak mahallesinden gecmem sen daha ne diye gidiyosun iyimisin bide diyosun gittim acmadi bida gtcem gine acmicak ne amacla gidip gidip druon otur ewinde bn olsam silerim onlari yuzlerine bakmam birdaaha bu affedilcek birsey deil he namus namusuma laf uzatcaklar ben bide kapilarina gitcem hadisene ordan rezil ederim onlari 
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Zihniyetlerine tüküreyim yok bu insanlar iflah olmaz.. Allah korusun böyle biseyle karşılaşsam gözüm ne koca görür ne kaynana
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Sana n demeli kaynanam bana iftira atcakta kapisina gitcem yuzune bakmam ölusu ölume dirisi dirime gelmesin derim yuzune bile bakmam 
0 oy
(233 puan) tarafından
Allah korusun tüylerim diken diken oldu biz kayınlarimla kardeş gibiyiz kendi kardeşlerim nasılsa onlardan dahada iyi hatta o zaman herkes mesafeli olsun. Eşimde aksine çok hoşuna gider çok mutlu olur bizi öyle görünce. Allah onları ıslah etsin sanada sabır versin 
0 oy
tarafından
Kapısına neden gidiyisnki onu anlamadm boyle bi şeytanın kapısınami gidilir yangına resmen körükle gtmis nasl can vericek bu şeytan . Canm benimdr kaynimla aram iyi töbe aşa o benim kardrsim gbidir nasl insan bunlar ya
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Bacim sen daha ne demeye o eve gidiyosun asla bir daha adim atma 
0 oy
tarafından
Senin o ailenin hepsinden uzak durman gerekli çok çirkin bir şey düşüncesi bile 
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Senin yaptığın bana mantıksiz geldi

(932 puan) tarafından
Kiz yazdigi yorumlari okusana ya cani sikilmis bizle eglenio ya cidden de kaynina baska gozle bakio bu yada akli dengesi bozuk bi dio ben kaynanama gitmedim ustte yengem war oda eltisi yerim eltiyi bide dio eltim kaynanamdadr die gittim bi dio kaynimn bu olaydan hberi yok bi dio kaynim ewdeydi kaynanam ewdeydi gttm kaynanam kapiyi acmadi e kayninin hbri yoksa o nie annesine kiza kapiyi acmion demedi weya kendi acmadi bu kizda tuaflik war yada sallaio
(28,368 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin
0 oy
(1,691 puan) tarafından
gitme canim bosver esin kendi yaptigi dangalakligi anladiysa bosver gitme gerizekalilar ya valla cins cins insamlar varmis bu sitede gordum
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Esin kiskanclik etmis yaptigi cok cok ayip ve igrenc bi davranis ben hakkimi helal etmezdim ama hatasini anladigi icin onu affederdim ama kaynanam önumde ölse kalkip su bile vermezdim seninki salaklik degil huzursuzluk istemedigin icin gormezden geliyosun kendi gururrunu düsun sahsina boyle dil uzatamaz kimse kaynanamin birak kapisina gitmeyi ne telefonlarini acardim nede ayni sehirde yasardim .gururlu ol azcik 
0 oy
tarafından
Valla yanlış anlama ama senin de dediğin gibi salaklık sende sen nasıl o kapıya gidersin. Senin o kapıya molotof atıp kaçman gerekirken nasıl gidersin. Sonra senin arkandan dicekler bak doğru demek ki kendini hoş etmeye affettirmeye çalışıyor ondan her dk kapıya geliyo. Hiç mi gururun yok senin. 
0 oy
(163 puan) tarafından
O kadının yanına gitme ona annede deme yazıklar olsun hamile karısına sahip çıkmayan kocayada hamile gelinene iftira atan kaynanayada ve söz konusu olup öyle birşey olmadı demeyen adamada
0 oy
(119 puan) tarafından
çok çok geçmiş olsn cnm zor durumdaymşsın
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Seyh meyh carsaf marsaf sen hayirdir ya üstüne basina vazife olmayan islere karışma. Aman ne kadar iyi niyetlisin öyle kocani kusturecek kadar abisiyle ilgilenmeseymissin keske...
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Onlarin kalbi kara bende 3 ay birlik yasadim yemeginide yaptim cayinida guldukte sakalastikta oyunlarda oynadik senin kaynananin sucu canm on teker nereye giderse arka tekerde onu takip eger yok oglumoyle bir sey sus sacmalama dese hersey guzel olurdu 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kocan burayı oluyo mu bilerek açmışsın bence bu postu insan niye daha gider kapısına yeni gelin olmakla ne alaka yani insan mesafe koyar
0 oy
tarafından
Eşinin zihniyeti bozuk öyle insanlardan kesinlikle uzak dur 
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Niye seni iftiraya uğratan kişiye gitmekte ısrarcısın bu kadar? 
0 oy
tarafından
Sen karnın burnunda hamilesin bırak anası yapsın yada kendi alsın çorabını valla selam bile vermem eşim beni onlarla yaşamak zorunda bıraktı diye surat bile yaparım şimdi 

1. Ayrı ev açtınız mı 

2. eğer açtıysanız orada ne işin var gitme sorma sanane ki 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 741 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 800 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 614 göst.
9 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu