0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
Aylık iğne ile korunuyordum 2 ay önce bıraktım bıraktıktan sonra adet olamıyorum doktor rahim duvarı inceltmiş omdan olmuyorsun kalınlaşması lazım dedi doğum kontröl hapı verdi adet olunca gel hormonlara bakalım dedi bu sorunu yaşayan var mı ne kadar sürede kalınlaşır 

2 Cevaplar

0 oy
(200 puan) tarafından
Kuzum ben oyle bisey yasamdim ama bende 1 yil boyunca adet olmadım en sonunda doktor hatta hamile kal anca oyle adet olursun dedi biz denedikten iki gun sonra da adet oldum su anda duzenli degil nerdeyse iki kere falan oldu ama 55 gun arayla bakalim insallah duzene girir insallah sende duzlirsin 
(200 puan) tarafından
İgneyi biraktim ve 1 yil olmadim canim
(8 puan) tarafından
Herhangi bir ilaç filan kullanmadınız mı adet olmak için birde kaç yaşındasınız
(200 puan) tarafından
21 yasindayim canim adet olmak icin evet kullandım doktorun yqzdiklarini ama inan isimleri ni hatirlamiyorum ama ilaclara ragmen adet olmadim ben en son cagre doktor hamile kal anca oyle adet olursun dedi onu da bir kere denedik birgun sonra adet oldum
(8 puan) tarafından
Bende tarlusal kullandım 2.gün lekenme oldu durdu doktora gittim muayene etti rahim duvarı incelmesi olduğu için açmaz dedi kan tahlili filan yaptı sonra yasmin doğum kontröl hapı verdi adet olunca gel hormonlara bakalım dedi inşallah olurum çok korkuyorum artık psikolojim bozuldu.
(200 puan) tarafından
Kuzum insalah olursun ben bi adet oldum 5 kilo gitti sen dusun berbat sekilde sistim  odem topladim insanın piskolejisi bouluyo o iki ilacı da kullandim son birtane basak ilac verdi bana bunda kesin olursun bu daha etkili dedi ama o ilacta da olmadim simdi sen bu ilacta da olmzsan o benim dedigimi yazr buyuk ihtimal ama insallah olurisn ys
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir bilgim yok canım ama iğne olurken çok mu adet görüyordun ondan mı oldu acaba 
(8 puan) tarafından
Iğnede 10 gün sürüyordu kanamam ilk iki gün az sonra artiyordu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SONGUL65_ (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SONGUL65_ (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gulc (20 puan) tarafından soruldu

379,802 soru

11,369,226 cevap

34,852 kullanıcı