0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hem mutluyum hem tuhaf bugün kontrole gittim 2 cm açıklık var ve bebeğim 4 kilo doktor normal.olmaz bu gidişle dedi sezeryan alalım dedi bide bana bıraktı kararı zaten çok korkuyodum normalden Allah yüzüme baktı bugün 3 te yatışım var sezeryana alıncam dua edin bana çok heyecanlıyım umarım ayağa kalkarım hemen Allah emanet olun

19 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok sevindim valla allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum.
0 oy
tarafından

Allahın izniyle kötü birşey olmayacak sen gönlünü ferah tut sağ salim kucağına alican tüm derdini acini skntini unutcan ❤

0 oy
(806 puan) tarafından

Ayyy gözün aydın cnm çok şükür <3

0 oy
(800 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim :) ikiniz de sag salim çıkarsınız  hastaneden insallah 
0 oy
(295 puan) tarafından
Maaşallah canım hayırlısıyla al bebişini kucağına ...
0 oy
(902 puan) tarafından
Hayirlisiyla sağlıkla al kucağına inşallah içini ferah tut Rabbim yardimcin olsun ❤
0 oy
tarafından
Ayyyy hadiii kuzum bitti gitti az kaldı sabret mutlu haberinle birlikde bebişini de bekliyoruz bir foto atıp doğumu anlatırsın ayy sana kiyamam ben hadi sağlıcakla doğsun yavrun inşallah 
0 oy
(854 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canim benim. Sag salim al kucagina bebisini sen de minimum sıkıntıyla atlat insallah <3

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Hadi hayrlisiylar git insallh canm 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Bugun birisi daha melegı koynunda uyuyacak hadı masalaah size sımdıden Rabbım kolaylık versin huzurla bereketiyle gelsın ınsallah darısı basımıza
0 oy
(328 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah.kac haftaliksin canm
0 oy
(762 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım hayırlı haberlerini bekliyoruz 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Gözün Aydın canım Darısı bizim başımıza inşallah:)
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun sağ salim kavuştursun inşallah 
0 oy
tarafından

çok sevindim kuzum :D rabbim bebeğinle seni sağ salim kavuştursun inşallah 

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar ihsan eylesin hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli al bebeğini kucağına inşallah
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah canim<3

0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun cnm  kalkarsın merak etme zatenmecbur kaldiriyolar :)))  nekadar yurursen okadar iyi oluyor belli biz saatten sonra yürütüyorlar. Allah im sağ salim kurtarsuin ikinizide inşallah ❤️ . 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 476 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 195 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...