0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar eşi covit geçiren oldumu Dundendir eşim başı çok agrıyor karnıda agriyor agri kesiciyle durdu dun bugun sesi biraz sesi gitmis sanki  ve benden uzak dur diyor  çok şükür ben iyiyim hicbirseyim yok nasıl  uzak durayım ki aynı evdeyiz Allah korusun inslh covid degildir ilk gebeligim 7. Aydayım çok korkuyorum sizce ne yapmalıyım birsey olur mu   

11 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
İns bişey çıkmaz değildir. Kekikcayi yapın adaçayı c vitamini alsın bol bol bizde bu şekilde geçirdik ilaç kullanmadan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim 15 gün yatakta yattı çok agır geçirdi şuanda maskesiz çıkmıyor bir yere kapalı alanlarda bile gitmiyor, bende hamileyim ilk çok kötü oldum 1. Gün gittim serum yedikten sonra iyi oldum hafif atlattım ama suyum çok azalmişti, ıhlamur limon evde yapılan meyve suyu meyve çok aşiri tükettik bol bol sıvı alın koku giderse sürekli agır kokuları koklayın sürekli mesela nane kahve bide sarımsak bunları yaptım 1 hafta sonra koku yerine geldi 
0 oy
tarafından
Bol bol bitki çayı içir eşine.

Zencefili rendele yarım limon sık kaynar su koy bardağa içsin onu. Birkaç çeşit.bitki çayı demle. Şifa olur inşaAllah 
0 oy
tarafından
canim odalari ayir yanina girerken maske eldiven tak olmus olsa da bulasmaz insallah
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Çift maske tak bulasikalrini ayrı biyere koy yikicagn zaman camssr suyunda 1 saat flan beklesin ondan snra yıka ama yine seninkiyle aynı yere koyma eşine söylersin başka odada kendini muhafaza etsin camasr flan yikancagi zaman bı poşetin içine koysun sen eline eldiven tak o poşet yardımıyla makineye at makine bitince bıdaha normal deterjan koyup içinde bişey olmadan calstr evin heryerini bol bol havalandir mutlaka kendi odasını da havalandırsin eşin tuvaletlerde çok bulasiyoms tuvalete girdiği zaman eşine şöyle cami açsın biraz havalandıktan snra sen gir maske eldivenle camasr suyuyla temas ettiği yerleri sil esin ve sen her gün mutlaka duş alın çok iyi gelir sirke limonlu su mutlaka için sarımsak flan 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Canım şuan eşim kovit 6 aylık bebeğim benimde ayrı odada şuan karantinaya aldı kendini bı test yaptırsın eşin çünkü benim adamın beli ağrıdı başı ağrıdı ilaç içti geçti annemdede bel ağrısı ve baş ağrısı vardı ben bu gidiyim test veriyim dedi sonra sonuç pozitif çıktı 5 gündür karantinadayiz
0 oy
(149 puan) tarafından
Siz tedbirinizi alın gerisi Allaha kalmış bol vitamin. Temaslarınız aynı yerde olmasın.  
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah yoktur öyle bişey
0 oy
(375 puan) tarafından
Şüpheyle yaşıyacağınıza hemen test versin canım. Ben hamileyken geçirdik biz de. İnşallah sıkıntısız atlatırsınız çabucak.
0 oy
(964 puan) tarafından
Esim bebegim 2 aylikken covid olmuştu ama birbenbire ates falan bende kiyamadim bakmistim ona ondan bana geçti bende bisi olmadi sadece öksürük oldu bebegime sukur hic bisi olmadi korkma kuzum
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnsslah değildir stresten de bu dediklerin olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
0 oy
8 cevap 158 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu