0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Lutfen belki bunlari yaziyorim diye ayiplayan olacak ama hep dualarimda onlar var nasil insan bilmiuirum ablama cok uzuluyorum enistem 32 yasinda ama gel gorki annesi nasil yetistirmis herseyleri yapmis zamaninda bunlar hep yatmis yemek yeriz ailecek bundan dolayi istahim kaciyor esimden utaniyorum .. herkese tabak koyar annem bu ortadaki tabaktan alir isirir tekrar tabaga koyar tekrar ordan alir yer ictigi bardaklar cocuk kullanmis gibi lekeli lekeli herseyi agzindan doker ablamin  evi bile halilar hep bal recel hali yikamaci bile cikaramamis daha 2 senelik evliler esyalar batmis niye boyle halilar diyorum ablama iste kasikla yiyor dokiuyor yere cocuk degil yahu oyle sey mi oliur diyorum sofrabezi seriyorum yine oyle diyor esimle ablamin evine gidemiyoruz cok pis utaniyorum ablamda salmis iyice cocuk uyusun ders calisir ogretmen atanmaya calisiyor cocuk uyuyunca evi topla diyorum aman topluyorum topluyorum ayni diyor benim evime gelincede oyle cok pis yemek yer insamin gozu kaciyor midem bulaniyor o yemek yerken ablama uzuluyorim ama oda saf. Beraber bsey yapamiyoruz cok uzuluyorim benmde bebegm olacak yegenim falan hep bir arada olcaz smdi ablamda alismis annemin evi cok.dagiliyor hamile halimle ablamin arkadasindan ev topluyorum annemde harap oldu sesini cikarmiyor torununa acayip duskun ama nasil alisirsa oyle gider 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence annen torununa aoyler gibi soylesin onlarda anlasin. Hani yavrum bak boyle yenmez ayip falan diye 
tarafından
Ya atanamamak o kadatlr kotu ki ablanda bunalimdadir yazik. Bide bisanma vs ağır geliyordur. Ben olsam saniyesinde koyarim kapiya ama iste bazilarina kolay gelmiyor malesef. Ablanda bi yerde gorur birseyleri belki
(968 puan) tarafından
Bilmiyorum oda dersle kafayi bozdu esiyle ikisi para harcamayida bilmez ben olsam bu kadar mucadele verirmiydim bilmiyorum calissin baksinn biraz zorlansin derdim.  Cocuk uyuyunca kendine vakit ayir evini topla diyorum hemen dersin basina geciyor
tarafından
Belki atanirsa kendine gelir ekonomik ozgurlugu olur cesaretide yerine gelir ders calismasi guzel ama bebeginde duzgun bakilmasi lazim. Annen bos birakmasin ya yazik yavruya
(968 puan) tarafından
Suan ucretli ogretmen babamin maddi durumuda iyi zaten suan ondan cok destek aliyolar yani ekonomik ozgurlugumu elime alayim cocuguma bakaym der ama yine annemlerin yanina gelir annem kadarda destek olan yoktur ama iste bazen cok yipraniyor hasta bide anneme aci diyorum biz kavga ediyoruz bu sefer bide tam huysuz zamanlari kucaktan inmiyor uyutsan uyumuyor
tarafından
Himm anladim o zaman.  Cokk yazik ya cocuga
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Nasil yemek yeme sekli kiz o oyle yani insan tiksinir Allah ablana sabir vere
(968 puan) tarafından
Ablamda benzedi ona topla su evi diyorum aman yine dagliyor diuo cocuk yokken annemle giderdik yardima cocuk oldu daha beter
0 oy
(149 puan) tarafından
Adamı değiştirmeniz biraz zor. Dokme konusuna gelince belki agzinda farkina varmadigini bir problemi vardir mesela fieerobin olabilir yada damak bagi. Ayrıca halıları kaldirsinlar canım.  Döküldü mu hemen sil tertemiz olur. Ablanizda megilliymis böyle yaşamaya sanki. Yemek yeneceği zamanda sadece belli bir yerde yesinler. Birde kinadigin şeyi yaşamadan olmezsiniz. Allah yerinde koysun olabilecek şeyler bunlar. Allah üstesinden gelemeyecegimiz dert vermesin.
(968 puan) tarafından
Ablamda ona benzedi once ablami duzeltmeye calistim adama bisey denmes ama oda yorulmus ssglik problemi dusunduk reflu dedileer hocalara bile gittik biri cin oturmus bogazina dedi ama yeme sekliylede alakali bal yer bir kere cevirmez o kasigi direk agzins goturuyor hizli hizli ee ustunden gecirdigi seylere akiyor yere akiyor ona ayri veriyoz onune bida atiyoz napalim
(5,406 puan) tarafından
Bence saçma bir yorum olmuş. Zaten adamin yetiştirilme şeklinin böyle olduğunu belirtmiş. Istedigi yerde hiç dikkat etmeden yiyor. Ve uyarımda da yapmıyor Kadıncağız her defasında halı kaldırıp temizleyemez ki çocuk var bi de o dediğin çok zor iş.
(968 puan) tarafından
Evet kendi evinde boyle baska yerdede boyle 2 yil olmadan koltuklar halilar batti hicbir esyasi yeni gibi degil uzuluyorum haline ama kiziyorumda ablam salmis cocuguda oyle yetistirecek annem hep diyor yemek yedirirken yaninda pecete tut agzini yastiklara suruyor cocuk yerken durmuyor yerinde bende pesine islak mendille yastik siliyorum esya tabiki degerli degil ne gerek yok herkes cekmz ablamida anliyorum zor yiprandi ama saldi oda bsey deyince herseye karisiyo gbi oluyoz
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ablan kabullenmişse artik enisten zor değişir
(968 puan) tarafından
Valla bosanma derecesine geldiler bska seylerde var tsbiki cocuga uzuluyorum aglamaktan icim cikiyo cocugun bir temiz kiyafeti yok hep lekelinbenmde olacak kizim ablam vereym ama surasinda su leke var bu leke var diyorim temiz kullan cocuk nasil alisirsa oyle gider
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Öyle gider canım o temizlik  içinden  gelmeli

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 774 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 530 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 599 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevda bugrem (34 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı