0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Hangi bölüme gitmeliyiz veya ne yapmamız gerek öğrenebilmek için hep içimde böyle kötü bi his var

8 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok ağır belirti de olabilir hiç belirti de olmayabilir

İçini ferah tut sakın boş yere korkutma insan korktuğu başına geliyo Allah muhafaza 

Ara sıra kan tahlilleri ver 

Sene de bir meme için bı git baktır.

Sağlıklı strredz beslen mutlu keyifli yaşa radyasyondan rontgenlerden uzak dur
(1,755 puan) tarafından
Bi ara vücudum çok ağır bi enfeksiyon geçirdi safra kesem ve pankreas ağır enfeksiyon geçirdi taş  düşürmeden dolayı doktor allah korusun kanser olabilirmiş ucuz atlattı fark etti demişti ozamandan beri o doktorun lafları kulağımda sanki olmuşum da ispatlayamiyormusum gibi aradan 5 sene geçti olsam çoktan belli ederdi bence dimi bide her ay düzenli kan tahlili verip değerlerime baktiriyorum
(1,897 puan) tarafından
Doktorlar bazen abartıyor maalesef sen üzülme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer byle bişey hissedyosan doktora git rutin kontrol yaptr bacım ben tek meme kanserini biliyom oda koltuk altına hafif yakın yerde şişlik oluyomus 
(1,755 puan) tarafından
Yok pankreastan şüpheleniyorum gitmek istiyorum ama hastane bilgim sıfır ve karnım hep böyle kasiliyor
tarafından
AA geçmiş olsn cnm vala bilmem ki bende anlamyom hamile olmuyosn kiz
0 oy
tarafından
Vücdunun neresinden şikayetçisin canm
(1,755 puan) tarafından
Şimdi ben bikac sene önce safra kesemi aldırdım ve pankreasi temizlediler. safra kasam taş üretip pankreasa düşmüştü ordada enfeksiyon oluşmuştu 3 ameliyat geçirdim 15 gün hastanede yattım tedavi gördüm ama doktor o gün demişti kanser olamak üzereydin neredeyse nasıl fark etmedin. Şimdi psikolojik olarak mi bilmiyorum orası kasılmış ağrıyor gibi yani karin bölgesi hep kasılmış halde hani panikle bi iş yaparsin karnın kasılır ya öyleyim hep
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah korusun kan falan verdiğinde de.cikiyor yanlis yönlendirmeyim ama dahileye tüm tahlileri yapıyor onun için Ayrı bişey gerekirmi bilmiyorum
(1,755 puan) tarafından
Tamam çok sağolun inanın hastane işlerinde bilgim sıfır  napilir nereye gidilir hiç bilgim yok
0 oy
(758 puan) tarafından
bende ya kac gundur bigazim agriyor .. yutkununca esneyince bende suphe ettim 
(1,755 puan) tarafından
Inşallah ikimizinki de şüphe ile son bulur ki zaten psikoloji öyle bisey ki moralim öyleymiş gibi devam ediyor hayatina
0 oy
(84 puan) tarafından
Kan değerlerinden sinyali verir önce. Sonra doktor yönlendirir. Umarım kötü bir şey değildir kötü bir sanrıdır sadece
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bı belirti varmı öncelikle bu önemli eğer ki bir sikayetin varsa cerrahiye gidebilirsin 
(1,755 puan) tarafından
Cerrahi bölüm mü orayami randevu almam gerek inan bilgim sıfır
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Olsaydı bilirdin zaten canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
8 Haziran 2023 Aile kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nazsultan (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...