0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Ya 20 aylik oglum var halen konuşmuyor masallahi var cok akili herseyi cok cok iyi ama konusmaya geldimi sus anlmasina anliyor yapiyor sadece anne diyor bazen kelimeler cikariyor o kadar sizden nasil

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aynı durumdayız:)))20 aylık bizde baba meme mama dyo anne demiyo :))dilinin altına bişey suryolarmis dyyolar ney bizde bulamdk öyle knusyolar mis cbk

tarafından
Dil bağı ne kız bnada desene:)) bizimkide oyle kız
(410 puan) tarafından
Dilinin altinda dil tabanin birlestiren bir bag gibi baksana yada gogle amcaya sor sana ayrintlinanlatsin olmadi doktora götur
tarafından
Tamam asko çok saol❤️❤️❤️❤️
(410 puan) tarafından
Rica canim
tarafından
Çok ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim iki yaşında ki kızım da konuşmuyor işaretle anlatıyor bide sürekli ağlıyor yıldırdı beni artık bu konusmanasinin yüzünden tuvalet eğitimi de kaldı 
(355 puan) tarafından
Aynısı benim oğlumda var
tarafından
Aynen canım aslında heves ediyor tuvalete gideyim bir şeyler konuşayım vs diye bu seferde konuşamayınca başlıyor bağıra bağıra ağlamaya
(355 puan) tarafından
Çok inat ya napicam bilmiyorum
tarafından
Bu gün açtım altını tuvalete gitsin diye istemiyom dedi geri bez bağlattı nasıl alışacak sa hiç bilmiyorum
(355 puan) tarafından
Kız gene seninkini aciyor benimki altını alacam sıra basbas bariyor
0 oy
tarafından
zeki bebekler beynini anlamaya yorduğu için geç konuşurmuş:D :D benim 2 yaşına girecek yeni yeni açıldı dili her çocuk farklı oluyor konuşur zamanla
(410 puan) tarafından
Ya hadi insallah dörtgozle bekliyom tskler canim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
21 bucuk aylik anne baba dede mama sut araba havuc boyle isine geldikce biseyler dior aman aman bizdede bisey yk yani zamanini bekliyor demek ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mervela (7,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
11 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...