0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar doğumuma bir hafta kaldı evde temizlik yapılıyor şimdi kayinvalidem bir kadın getirmiş geldi ilk gerdi beni su uetismez bu yetişmez diye sonra yapıyor ama ben cok gerginim virüsten de çok korkuyorum maskeyle geziyorum ama içime sinmiyor kayınvalidem de korona geçirdi diye kendince rahat ama ben ondan da rahat deilim patlayacam stresten sancılarımds var zaten dua edin bana kazasız belasız bitsin su temizlik

5 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Sıkıntının tam olarak ne olduğunu anlayamadım korona korkun mu temizlik bitmeyecek korkun mu 
(71 puan) tarafından
Ya kafama yatmadı hiç temizlik yapma şekli ikiside koronadan da korkuyorum
(1,862 puan) tarafından
Sen neden yapmıyorsun ki benim mesela şuan erken doğum riskim var karnım ve vajina bölgem afedersin kıçıma kadar ağrıyor belimin ağrısından yatınca kalkamiyom bu halde evin her işlerine döndüğüm gibi iki çocuğum var çünkü kanepe kaldırıp duvarları boyuycam bende temizlik yapıyorum demem oki içine sinmiyorsa bose niye para veriyorsun kendi yaptığına uymaz hicbir is
(71 puan) tarafından
Yapamıyorum ki ayakta duramıyorum malesef maşallah size bnde yapsam güzel olurdu
(1,862 puan) tarafından
Bende zor duruyorumda işte uzat ayaklarını yapsın kadın iyi kötü yapıyor ne güzel ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suan kemdine eziyet ediyosun farkinda degilsin hamileliginin son gunlerini heycanla gecir bence hersey yetisir merak etme 
(71 puan) tarafından
Benim hep yaptığım bişey eziyet kendime.hic rahat edemiyorum valla elimde deil
0 oy
(478 puan) tarafından
Çık dışarı sen onlar yapsın. Hem deterjandan etkilenme hem de sakinleş. Şimdi sancılarında olunca her şey fazla fazla gelir sana.
(71 puan) tarafından
Söyledim kaynanama ama sen olmazsan olmaz diyo öyle mal gibi ayakta kaldim
(478 puan) tarafından
Olur olur de çık ya. Hava almam lazım de torunun çok sıkılmış de :)
0 oy
tarafından
Stres yapma canm balkonun varsa cik otur temizlenen odada uzan 
(71 puan) tarafından
İlk bi odayı bitir dedim yapmadi heosini bir yapacakmış bı yerde uzandım ama ayak ustuyum hep
0 oy
(561 puan) tarafından
Canim niye kendinize dert arıyorsun bizde hamilelik yaşadık neler neler oldu dayak kavga siddett gözyaşları. Yani hic piskolojmiz bozuldu demedik birazda kendini tut yani afedersn ama bişey bulmuşsunda kılsızını ariyorsun derler adama millet açlık çekiyor gecim sıkıntısı yaşıyor bunca şeyin yaninda senin derdin dert degl yani biraz hayatinizdan keyif alin ben doguma gidicegim gun evi makineye cektim heryeri yikadim temizledim kimsedende bisey beklemedim sen ne guzel yapan var bide beğenmiyorsun
(71 puan) tarafından
Ne güzel bravo size .bunların farkındayım ama elimde deil benim de derdim sikintim panik atak anksiyete kaygı bunlarla debeleniyorum keşke olmasa bende psikolojim bozuk demesem .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 232 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melek.dgc (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 417 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...