0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından

Kizlar doktorum omzundan vurulan iğne yazmis her günü 3 ay falan kullanılacak daha yeni gebeyim bugün gidip aldim iğneyi ve hastaneye geçtim hemşire bana dediği bura gelmek zorunda değilsin covidde var dedi bende nasıl dedim ben smdi vurum sana gosterim evde kendinde yapabilirsin dedi ve vurdu da evde kendim yapabilirmiyimki esim de evde yap o zamn gitme hastaneye dedi bende ben yapamam dedim oda ben yaparım sana dedi kolundan evde vuran varmi iğne bu

image

6 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Evet vuruluyor iğneyi sokunca kontrol et eğer kanarsa cikar baska yerden vur kanamamasi lazim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu ben de kullandım bacağımdan yaptım ben koldan kendin yapman zor olur 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bende vuruldum canım hemşire işaretledim mi bilmiyorum nerden vuralacagını kapağı açıyorsun eline ıslak mendil al orayı dezenfekte et daha acısız oluyor hem sonra elinle iğne yapacagını yeri sıkıltırıyorsun diğer elinle sonra vuruyorsun bu kadar canım 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Göbekten falan yapılanlar da var canım kendin yapamazsan eşine yaptır
0 oy
(119,640 puan) tarafından
bu tarz bi igne vardi ne icindi hatirlayamadim ama dedeme vermisti dr ben yapmistim evde yaparsin zor degil
tarafından
Kız o şeker için :)))
(119,640 puan) tarafından
yok sekeri biliyom kol bacak ve gobege yapiliyo
tarafından
Evet:)
0 oy
tarafından
Kan pıhtılaşman mı var cnm
(75 puan) tarafından
Risk almamak için yazdı çünkü 7 ay önce 2.5 aylık  kalbi karnımda durdu ve kürtajla alındı doktor o kadar araştırma yaptı niye olduğu bilinmiyor smdi yeniden hamileyim ve doktor bunu yazdı 1 aylık gebeyim
tarafından
Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 242 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (720 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
7 cevap 342 göst.
22 Aralık 2019 Diğer kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu

382,011 soru

11,436,717 cevap

35,004 kullanıcı

...