0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ömerimin tahlilinde bağışıklığı düşük çıktı kızlar, o kadar da sağlıklı şeyler yediriyorum ya :/ bağışıklık güçlendirici neler kullanabilirim ilaç dışında aklına gelen yada kullanan yazabilir mi. 13 aylık 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yoğurt yedir ew yapimi der susarım 
tarafından
Kız ama küçük Muş nohut veremezsnki sen sebze çorbaları ver kuzum
(25,224 puan) tarafından
Ispanak kışın baya yedi fasulye tam mevsimi nohut hiç yemedi valla daha biz sevmediğimiz için yapmıyoruz :D yapayım bari kız
tarafından
Kız 13aylik veryon mu ben hic vermemiştim de:)) bende nohut sewmyom da eşim sewyr ya
(25,224 puan) tarafından
Neyi kız nohutu mu,  hiç vermediö daha nohut yapmıyorum ki evde hiç sevmeyiz ahaha:D kız ne küçüğü şuan kıymalı bezelye yiyo :D herşeyi yer o beni bile ahahab
tarafından
Vala ben vermedm cnm ilk bebeğim diye korkuyodum bogulur diye ya çorba falan verd.m
-Reklam-
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Kefir, yogurt, yogurt suyu, doktor izin verirse su bazli propolis
(25,224 puan) tarafından
Kefir arada içiyo ayran yapıp deniyim bari ya yogurt kaç aydır yemiyo sogudu. Propolis falan sorayım doktora canım sağol
(6,978 puan) tarafından
Benimkide yemiyor yoğurdu  :( ama kefire bayılıyor, 18 aydan beridir propolis veriyorum, şifa olsun kuzulara
(25,224 puan) tarafından
Sanki arada ne fark varsa ha kefir ha yoğurt :D amin cnm inşallah şifa olsun
0 oy
tarafından
Karadut özü kullanıyorum aybarsa bide kemikli ilik biliyon kemoterapi de hep düşüyor ya 
(25,224 puan) tarafından
İkisinide kullanıyorum canım düzenli :/ allah şifa versin inşallah
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Selinin metehanın Bıngıldak için d vitamini sonucu çıktı çok şükür bişey çıkmadı takip edilsin 2 yaşa kadar kapanır dedi genetik de olabilir dedi haber ver demiştin ondan dedim
(25,224 puan) tarafından
Yaa cok sevindim canım gözünüz aydın. Bende pazartesi doktora sordum oda normal dedi 2 yaşa kadar kapanır dedi
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cevizi rondodan geçir her öğunune koy keçiboynuzu pekmezini ver bn ozellikle sabaklari kahvaltida veriyorum 
(25,224 puan) tarafından
Sabah kahvaltısında mutlaka veriyorum bunları
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ne için tahlil yapıldı canım, bizimkini hiç bilmiyorum ben ne durumda :ermm:

(25,224 puan) tarafından
Normal 1 yaş kontrolü yapılmıştı canım kansızlık çıkınca ilaç kullandık 1 ay sonra yine tam kan sayımı yapıldı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
0 oy
1 cevap 33 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu