0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından

image

Kızlar ben şuan bebek odası yapmiycm bebegimzn besigini buraya koyabilrm odamda ama arkadaki cami nasi bişeyle kapatablrm besigimiz ay beşik şeklinde gormussunuzdr babası yapiyo hala şuan ama bu cam kısmı nasıl dekore etsem fikri olan var mi cinsyetmz erkek bu arada 

image

Beşiğin fotosunda attm daha bitmedi ama belki fikirlerinizi ona göre yazarsnz diye şimdiden teşekürler :) 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yalnız besik çok değişik :) canım düz bir stor takip üstünü yıldızlarla susleyebilirsin hani su ışıklı olan yada bezden olan yada mavi fon taksan güzel olur başka bisiy aklıma gelmiyor 

(32 puan) tarafından
Evet beşik bakarken birden netten bu ay besikleri gördüm saolsn esimin elindende geliyo daha bitmedi ama güzel olucak :) fikir için teşekkür ederm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Foto yokkkk 12 karakter)))
(32 puan) tarafından
Şimdi attm canm
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Büyük kartonla kapatıp üzerini duvar kağıdıyla susleyebilirsin canım ya da dolap koyabilirsin. Aklıma bunlar geldi simdi
(32 puan) tarafından
Sadece besigi koyabilrm oraya yer kısıtlı maelesef :)
(2,447 puan) tarafından
O zaman orayı kartonla kopukle kapatıp üzerine duvar kağıdı daha uygun canım :)
(32 puan) tarafından
Sanki öylesi daha iyi gibi bakym canm teşekkürler :)
0 oy
(57 puan) tarafından
Dümdüz bir stor alıp istediğin tonda bir yan fon la aslında çok tatlı bir kombin yapabilirsin.
(32 puan) tarafından
Bi dusunym tesekuurler
0 oy
tarafından
Camın tahta kısımlarından itibaren komple bütün bir strafor hani köpük gibi onunla kapatıp üzerini boyayabilirsiniz. Üzerinede fosforlu yıldızlar varya ışık alıp gece parlayanlar onlardan yapıştırabilirsin, ay konseptiyle bütünlük sağlayabilir. 
(32 puan) tarafından
Olablr aslında bunu eşime bi soyleym yapar muhtemelen:)
0 oy
(287 puan) tarafından
Aylı filan süslü kâğıtlarla cama yapıştır gece görüntüsü olsun hem besiginede uymuş olur kaplama kağıdı mi oluyor ismini bilmiyom onun
(32 puan) tarafından
Ben pencerreyi tun kapatm istiyorum çirkin durmasın diye ama yinede teşekkür ederm :)
(287 puan) tarafından
Kartonpiyerle kapatın duvarı duvar kağıdıyla kaplayabilirsin
(32 puan) tarafından
Öyle biseyler cikacak gibi başka türlü olmuyo :)) teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 220 göst.
13 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 313 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 508 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde tugbabirol28 (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 229 göst.
18 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nebahat (1,667 puan) tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...