0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
10 aylık bebeğim şişen kabaran dışı yok gece beslenmesini birakmaya çalışıyoruz 2 gündür ama çok kötü durumda sürekli uyaniyordu. Bugün ishal olmuş farkli hiçbisey yemedi ne oldu anlamadım. Uyurken çok ağlıyor emme bağımlısı çocuk ne emmek ne sallanmak istiyor. Halsizlik vs yok keyfi yerinde ama uykuya gelinfe çok ağlıyor ve sürekli uyanıyor. Nazar mı yada ne olabilir kızlar çok kötüyüm ya şimdi uyudu ama içim içimi yiyor

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insallah duzelir bugun benimkide kudurdu yatiramiyorum daha kucuk benimki 6 aylik olacak
tarafından
Allah yardimcimiz olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Canimm dis yapiyo  benimkide 2 aydir ayni sabir sadece sabirr
tarafından
Canim 6 tane dişi çıktı bakiyorum başka hiçbir dişi kabarmamiş sismemis dış gibi görünmüyor ki
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim bebistee 10 aylık uyudu kalkıp kalkıp duruyor ağlama krizine giriyor resmen. Bizde dış çıkıyor ama ucu çıkmış büyük ihtimal o ağrı yapıyor bir daha kalkarsa carpol vericem rahatlasın diye. Belki sizde de dış dış ag vardır veya başka biyeri ağrıyordur.
tarafından
Bizimkinin 6 tane dişi var canım su an kabaran şişen başka dışı yok
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Diş geliyordur canım tam dönemleri 
tarafından
Evet cankm ama 6 dış çıkardı şu an başka sisen kabaram dış yokki anlamadım

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 571 göst.
20 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 384 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde FatmaÇokAnne (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 382 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

381,442 soru

11,419,793 cevap

34,975 kullanıcı

...