0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (225 puan) tarafından
Kizlar esim eve ne alsam laf ediyor mutfagin yedek halilari var ve eskidi yıpranmış yıkamaktan yenisini alalim dedim bide banyoya camasir sepeti aldim dirdir laf ediyor en sevmedigim erkek tipi 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onlar laf eder bizede dinlememek duser aman ne oyle ev isine karismak yardim edebilir okey ama alicagim esyayada karismasin yav bi zahmet
-Reklam-
0 oy
(11,079 puan) tarafından

Benim kaynanaya ihtiyacım yok kocam yetiyor sağolsun:D 

Şaka bi yana, evet karıştığı şeyler oluyor ama lafını verip susturuyorum ben. Başta ses etmezdim de insan öğreniyor zamanla

0 oy
tarafından
Bnmde oyle yemeg8 az yap fazla sebze alma idare  et amann amannn
0 oy
(457 puan) tarafından
Aldığım eşyaya değilde başka evin herseyine karışır bunu niye böyle yaptın bunu neden buraya koydun dolapları açar bakar yeni evliyken daha kötüydü yemek yaptığım tencereye bile karışirdi şimdi biraz iyi öyleleride hiç çekilmiyor
0 oy
tarafından
Ben çok bi şey almam da alsamda karışmaz. Karışsa harp çıkar. 
0 oy
tarafından
Sağolsun hiç karışmaz evin ihtiyaci sonuçta gerektiği yerde gider kendi alır 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yok hic karismaz cok sukur ve isime karisilmasini sevmedigimi de bilir 
0 oy
(18 puan) tarafından
Eve alınan herşeye laf eder hoş çok bişey de aldırmaz ama kardeşlerine alır evlerindeki TV kadar düşünür halıları evlenmeden önce benim kendi birikimimle aldım ona bile bir sürü konuştu 4 yıl oldu mesela hala mutfak masası almıyor aldırmıyorum beterin beteri var yani en azından seninki alıp konuşuyormuş benimki almadan konuşuyor 
(225 puan) tarafından
Canim ben de çalışıyorum bazi seyleri alinca öğreniyor lafini ediyor sonra da heves kalmiyor iste insanda
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Karışmaz mı anası kız doğuracakmış ta erkek olmuş bazen diyorum keşke kadın olsaymıssın perdeleri yıkamak isterim ona karışır halıları yıkamaya verelim derim kendi yıkamaya kalkar tabii yıkatmam bunun gibi bir sürü örnek sıkılıyorum bazen 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Yolluk larim yiprandi degistirelim diyorum neolcak adi ustunde yolluk degilmi diyooo yaaa çildircammm  
(3,156 puan) tarafından
Kız Allah seni güldürdün beni yolluk olunca adı değişmiyomuymuş tövbe yaa :-D
0 oy
(859 puan) tarafından
Benimki karışmaz ya yeni bişey alırım bunu niye aldın der canım istedi derim bişey demez
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hani sağolsun paramız daha çok olsa o benden önce alır karismaZ ama sadece gereksiz şeylere çocuklara oyuncak mesela müsrif diyor çok var diye
0 oy
(964 puan) tarafından
Benim esimde öyleydi pintiydi pinti ne alcaksam hep sorardim kavgalar ederdik yok ne gerek var alma kac para ucuzunu bul offff ayrildikda kurtuldum 
0 oy
tarafından
Umrunda bile olmaz :D
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Benim eşim hiç karışmaz bişe alınacak olsa hatta bana fikrimi sorar ama aldığım zamanda niye aldın demez eksiğin varmisda almışsın demekki der hani ben derim şunu şunu alıyorum yada alcam tamam der 
0 oy
(265 puan) tarafından
Banka kartı hariç tek kredi kartı kullanıyoruz aidat vs takip sorunu olmasın diye. İnternetten alışveriş yaparım genelde. Onun teline giden kodlar için ararım kodu söyler ne aldın bile demez. Aldıysam alınması gerekiyordur çünkü. İsyerimde eşiyle sıkıntı yaşadığı için bu durumlar yüzünden benden rica edenler oluyor. Kartla alıyorum mesela onlar ücretini veriyor. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 298 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Seherl (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 937 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde Onsuzbirhic (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,337 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu

380,328 soru

11,387,653 cevap

34,890 kullanıcı

...