0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar kraker maden suyu falan geçtim hepsinden yedim bir faydası olmadı hamileyimde bu arada ama eşimden grip geçti bı yandanda bulantı var karın ağrısı var açıkçası karın ağrısının sebebi belli eşimle yakinlastigimiz zaman oluyor onu geçtim de bu bulantı nasıl gecicek gündüz bı nane limon içmiştim o biraz hafifletti ama şimdi gene başladı ne yapabilirim geçmesi için mahvediyor beni kaç gündür decaviti ve D3 damlayı almayı unutmuştum bulantım olmuyordu bugün onları içtim sabahtan beri midem berbat

7 Cevaplar

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Limon yala canım 
(3,099 puan) tarafından
Direk yesem gecermiki ya
(1,690 puan) tarafından
Öyle yeme.. Limonu 2 ye böl, küçük küçük dille suyu gelsin ağzına sadece azar azar
(3,099 puan) tarafından
Tamam canım deniyim yoksa uyuyamiycam teşekkür ederim
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah şifa olur
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Hicbisey canm sadece prilam dr net bir sekilde sonlandiriyor duznli kullanirsan ve gebeyen nanelimon thketmemek gerekiyor die biliyorum 
(3,099 puan) tarafından
Eşim bugün hastayım diye yapmış sağolsun bende içmiş bulundum ama bu decavit yapıyor ya onu gecemi içsem diyorum yatmadan önce
(749 puan) tarafından
Mide bulantin surekli oluyorsa prilam dr aksam yatmadan once 2 tane iciceksin sabaha mis gibi uyaniyorsun baktn mide bulntin basladi 1 tae daha iciysun en fazla 3 tane .decavitte aksam icme cnm gunnicinde ic yemeklerden snraydi sanirim.prlam dr uykuda yapiyor ic gece mia gibi uyu
0 oy
(785 puan) tarafından
Leblebi varsa leblebi ye canim
(3,099 puan) tarafından
Yok valla canım eve yeni yerlestigimizden etraflıca alışveriş yapamadım koydeyim zaten zor alınır
0 oy
tarafından
Karbonatlı suyu dene birde. 
(3,099 puan) tarafından
Karbonatım yok canım ya teşekkür ederim
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Decavit i ben gece içiyordum canım bulantı yapmasın diye doktoruna danışarak öyle yapabilirsin. 
(3,099 puan) tarafından
Kan ilacida biraz yapıyor işte biri bitse biri başlıyor bı soyluycem doktora ya bakalım ne diycek çocuk oldumuda çok zor oluyor yoksa yatar dinlenir atlatirim bı sekilde
(2,719 puan) tarafından
Bir de bulantı için prilam dr kullanmıştım o direk bulantıyı kesmişti.
(3,099 puan) tarafından
Doktora gidince soyliyim inşallah verir ya prilami duydum bende ilk zamanlar çok bulantı kusma oldu o zaman yazdircaktim taşınma falan fırsat olmadi
(2,719 puan) tarafından
Aynen canım söyle mutlaka
0 oy
tarafından
Yeşil elma

Salatalık

Ekmek 

Naneli şeker 

Lokum 
(3,099 puan) tarafından
Azda salatalık yiyim bari canım çok sağol
tarafından
Afiyet olsun canım hayırla kucağına al inşallah
(3,099 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah ♥️
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Çok zor kız 17. Haftaya kadar çektim patates haşlayıp yiyordm o iyi geliyordu bana doktora gidince sorarsan belki farklı bir ilaç verir benim de folik asiti kullandığım zaman çok oluyordu 
(3,099 puan) tarafından
Canım ben 3 aya kadar çektim yemek yiyordum 2 dk kalmıyordu midede şimdi 23 haftalığım decavit kan ilacı bide D3 damla bir araya geldimi mahvediyor beni

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 29 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif3405 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
16 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

382,708 soru

11,457,254 cevap

35,036 kullanıcı

...