0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde (237 puan) tarafından

Bebeğim 10,11 aylıktan beri aynı kilo. Şu an 16 aylık. Normal mi? 

6. Aydan sonra kilo alimi durur demişlerdi.

Kilo alması için alternatif neler verebilirim? Süt alerjimiz var.

Istahi da orta seviyede,  ehh iste

Şimdiden TEŞEKKÜRLER :) 

7 Cevaplar

0 oy
(785 puan) tarafından
Kaç kilo şuan
(237 puan) tarafından
10 -10,300 arasi gidip geliyo
(785 puan) tarafından
Çok az değil bence benim kızım 22 aylik 12 kilo  kilo alımları yavaş oluyor o aylarda
(237 puan) tarafından
Işte az bi kilo alcak gibi oluyor, bi bakıyorum ishal yada diş rahatsız ediyor. Hepsi geri gidiyo
-Reklam-
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Evet normal benimki 10 aylıkken on kiloydu 15 aylıkken de aynıydı sonrasında azar azar almaya başladı şuan 19 aylık 11.700 falan 
(237 puan) tarafından
Aşırı kilo takmiyorum da. Az kilo alsın ki boy olsun diyorlar. Şu an 77 santim falan. Kısa gözüküyor.
0 oy
tarafından
11ayindan beri aynı kiloda şu an 26ayini doldurdu ama bizi aldığı ilaçlar baskiliyor doktorun bişey demiyorsa hiç sorun yapma 
(237 puan) tarafından
Doktor yarım kilo zayıf dedi de.
tarafından
Yarım kilo mu :) kız yarım kilo dediğin nedir ki azıcık su içir eder sana 200gram takma kafana
(237 puan) tarafından
:)) aşırı kilo pek istemem de boy olsun isterim.
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha bilmiomda benim oglan 6aylik ve 10.350 kg ve 70cm. Suan iyi ama insaAlah devam kilo almaz 
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Benim kızımda boya veriyo o yüzden zayıf görünüyo 19 aylıkken 86 cm Di ama eşimde uzun ona çekmiş
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Bi dönem öyle oluyor kilo almıyorlar da boya veriyorlar. Takiplerinde bişi demediyse doktorun hiç de takılma kiloya. Önemli olan kilo değil gelişim. 
(237 puan) tarafından
Yarım kilo kadar eksik dedi. Boy da normal bana biraz kısa geliyor.
 Kilo bende çok aşırı istemiyorum.  Uzun süre kilo almayınca aklima takıldı. Alerjimiz de var. Süt ürünleri yerine ne kullanabilirim bilmiyorum.
(11,074 puan) tarafından
Alerjik durumları hiç bilmiyorum malesef.. yarim kilo bişi değil canım yaa zamanla alır kilo. Hareketlendiği için kilo alımı duruyor gibi oluyor.
(237 puan) tarafından
Bebek olduğu için yarım kilo da baya fark ediyor :) Tabi saglik her daim daha önemli
Burda bazen okuyorum. 1 yaş sonrası bebekleri olan anneler " bu ay 300 gram almış " falan yazınca bizimki 5 aydır hic almıyor. O sebeple merak ettim
(11,074 puan) tarafından
Yaa yok canım sen takılma evet önemli gr dahi önemli ama yaşını geçmiş artık o kadar da abartmaya gerek yok. Her çocuk da bir olmuyor zaten görme sen başka yorumları. Sağlıklı beslendikten sonrası hallolur kendiliğinden
0 oy
(439 puan) tarafından
1 yaşından beri aynı kiloda ağustos da 2 yaşına gircek 11 kilo bence kilosu iyi bebeğinin 

İlgili bir soru bulunamadı

379,801 soru

11,369,186 cevap

34,852 kullanıcı

...