0 oy
330 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (134 puan) tarafından

image

Bellonanın romeo serisini kullanan varmı arkadaşlar nasıl sizce kullanışlımı ilk aldığınız gün gibi gözünüze hoş geliyormu

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bana hoş göründü 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanmadım ama güzelmiş 
0 oy
tarafından
Ay çok güzel duruyo
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Bu kadar dallı güllü çiçekli hiç sevmem ama bu öyle tatlı duruyor ki :) ama kullanmadım bilmiyorum 

0 oy
tarafından
Ben Romeo serisi değil de impera serisini kullanıyorum. Sade ve rahat. Ona da bakabilirsiniz
0 oy
tarafından
Üstü yuvarlak açılıp yatılması rahat olmaz
0 oy
(124 puan) tarafından
Imperayi kullanıyorum bellonanin çok memnunum hangi grubu alırsan al bellpnadan herşeyi kaliteli ve güzel cikiyor
0 oy
tarafından
Bence güzel canım 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Bellona iyi bi marka kaliteli düzgün kullanımda yıllarca gider ama bu çiçekli berjerlerin modası çoktan geçti canım yine de kullancak olan sensin senin kararın 
0 oy
tarafından
Berjerleri hariç güzel Canim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bence güzel.      
0 oy
(119,114 puan) tarafından
balkona diye okudum ☺ kiz cok cicekli bee
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben kullaniyorum üç yıldır fotoğraftaki kadar hoş durmuyor evde keşke daha spor bir takım alsaydm bi de hoslugu geçtim ikinci yıldan koltuğun kumaşi kendini saldı oturma yerleri gevşedi hergün durmuyor pot bir görüntü oluştu hiç tavsiye etmem bu takımın sehpa setini de aldım ayakları sürekli çıkıyor gerçekten pişman oldum yani 
(181 puan) tarafından
Gegin durmuyor diyecektim hergün yazmış
0 oy
(252 puan) tarafından
Güzel bana kalsa çekyat olarak mobilya seçerdim 3 yıl önce bende Modalife dan almıştım salon 2si de çekyat
0 oy
tarafından
Çok hoş görünüyor ama ben olsam berjerleri de düz renk yaptırırım. Desenli çiçekli sevmiyorum.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben seviyorum böyle çok hoş

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,517 göst.
24 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde fatma köroglu (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,192 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu

378,181 soru

11,318,893 cevap

34,764 kullanıcı