0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (580 puan) tarafından

Sorup sormamak arasında çok kaldım ama ne kadar baksamda bulamadım cevabını. Bebek düşünüyoruz adetime 2 gün var. Söylemesi ayıp ilişki esnasında sol kasığım o kadar ağrıyor ki patlayacak gibi oluyor. İlk defa böyle bir ağrı batma oldu. Hamilelik belirtisi felan mı yoksa başka birşey mi var? Yaşayanlarınız varsa sormak istedim.

4 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bende öyle bi belirti olmadı canım ama her insan farklıdır belki sende olur bilemiyorum. Ama enfeksiyon olma ihtimali yüksek jinekolojik muayene oldun mu
(580 puan) tarafından
Oda olabilir bir baktırıyım hemen
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
psikolojik olabilirmi ilk kez olmus ya
(580 puan) tarafından
Her ay istiyoruz piskolojik olmaz ki
(119,251 puan) tarafından
iste sorun o istiyosun kafaya taktigin icin
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Benim üşütünce oluyor. 
(580 puan) tarafından
Üşütme durumum olmadı ki ya
(1,786 puan) tarafından
Belkide ağır kaldırdın. Yada terledin vs. Nemden bakteri oldu enfeksiyon olmuş işte üşütme yada nemden olur ağrı yapabilir geçer bir güne ama geçmiyorsa dr a git cnm
0 oy
(24 puan) tarafından
Canim büyük ihtimalle enfeksiyon yada iltihabın olabilir benimde öyleydi o yüzden çocuğum olmuyordu sonra hastaneye gittim ilaç verdi hemen 1 ay sonra hamile kaldım. Bence bı kadın doğuma gözükmeni tavsiye ederim bide yumurtlama günlerini takip etmen gerekiyor 
(580 puan) tarafından
Yumurtlama günlerimi takip ediyorum bir diğeride kadın doğuma durmadan muayene oluyorum zaten ya ama yine de devam ederse gideceğim doktora

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 215 göst.
0 oy
2 cevap 121 göst.

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...