0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ay bu enfeksiyondan senelerdir ne cekiyorum. Bir duzen tutmuyor. Ne kadar dikkat etsemde basa sarip duruyorum yıldım yeminle:(

Ne kullandiniz kizlar 

9 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Organik elma sirkesi ile kurtuldum ben senelerce çektim bende hamileyken taharet ettim çok şükür 1 yıldır tertemiz koku sarı akıntı hiç birşey yok 
(4,698 puan) tarafından
Ben ki bu idrar yolu enfeksiyonundan dolayı ateşli hastalık yaşıyordum her yıl çok şükür hiç bir sorunum yok
tarafından
Bende bobrege sicradi 40 derece yatis yapildi hamileyken, bunu denicem insallah olumlu sonuc alirim cok tesekkurler
(4,698 puan) tarafından
Olumlu sonuç almayan yok canım dediğim gibi uygula yakıyor ama olsun birde bol su sürdükten sonra daha çok akıntın gelecek için temizlediği için o yüzden bol su iç ben günlük ped bitirmiştim 3 günde kokusuz günlük ped kullan kokulu günlük pedler enfeksiyona yol açıyor ben 12 yaşımdan bu yana bu idrar enfeksiyonu ile uğraştım annem bana ısırgan kaynatıyordu öyle yıkıyordum oramı yinede tekrarlıyodu elma sirkesi kesin çözüm
tarafından
Herhangi bir marka var mi canim aldigin sirkenin
(4,698 puan) tarafından
Yok canım zaten marka yazmıyor üzerinde doğal olduğu için turşucudan almıştım foto atıcam birazdan sana
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yeşil olunca ne oluyo acaba
(1,862 puan) tarafından
Kendiliğinden geçermi ki illa doktora gitmem gerekirmiki bebek.icin sakıncalımı hamileykm
tarafından
Aynen canim enfeksiyon vardir, bol su ic bi dr gorun fitil krem antibiyotik falan veriyorlar kontrole gore
(1,862 puan) tarafından
Tamam tesekur ederim canım
tarafından
Hamilelikte enfeksiyon iyi degil sen kesinlikle görün tedavi edilsin, idrar testi ver. Ben cok cektim.. Hamileyken bobregime bile sicradi, sen ihmal etme Gecmis olsun
(1,862 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Ağır bi antibiyotik almıştım ben ondan sonra geçti bende 
tarafından
1000 lik mi 500 luk mu canim
tarafından
Bilmiyorum canım antibiyotik ineydi vurldu zaman 15.20 dk yürüyemiyordum ağrıdan çok ağır bi ilaçtı bide bende çok ilerlemiş ti enfeksiyon
0 oy
(670 puan) tarafından
Hayıt tohumu çayı içtim ondan sonra hamile kaldım doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu var mı dedim yok dedi 
tarafından
Sagol canimm bakiyim bende bi
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Doktora gidersen gereken ilacı yazar zaten canım
tarafından
Surekli gidiyorum canim belirli ilaclar tekrarliyor ama gecici cozumler oluyor
(2,443 puan) tarafından
Başka bi doktora gidip durumu anlattin mi mesela benim görümcemden de kanlı idrar geliyodu bikaç doktora gitti tekrarladi en son gittigi doktor baska ilac vermisti ondan sonra duzeldi cok sukur
0 oy
(864 puan) tarafından
Antibiyotik yazıyo doktor. Geceden içilmelikte toz ilaç yazıyo bu kaa
tarafından
2 hafta once verdi kullandim ama gecmis gibi olup tekrarliyor, sagol canim
(864 puan) tarafından
Belki su'dan yada yediğin içtiğin bişeyden oluyordur. Ben yasaklarda kaynanamlara gitmiştim çeşme suları pis borudan geliyomuş ordan içme dediler bende içtim çok susamıştım gece su bulamadım neyse o yüzden olmuştu belki sendede öyle bişeyden olmuştur
tarafından
Canim hazir su aliyoruz bilmiyorum vallahi bu kadar dikkate neden tekrarlar ne dr birsey diyor ne de ben bulamadim yine de cok sagol
0 oy
tarafından
Yıllardır bende çekiyorum kronik oldu artık yapacak bişey yok ben yaban mersini yiyorum yıllardır yaptığım herşeyden daha etkili geldi bana
tarafından
Bendeee inan bende cekiyorum ilaclari ezberledim artik.. Yaban mersini demissin günlük bir ölçü falan var mi nasil yapiyosun?
tarafından
İlaç iğne ne varsa ezberledim artık etki etmiyordu zaten toz falan hiç bişey. Normal meyvesini alıyorum her gün 6-7 adet yiyorum
tarafından
Tamam canim cok sagol sanada gecmis olsun
0 oy
tarafından
Bende kanama olmuştu enfeksiyondan ilaç verdi tek kullanımlık toz ama hamilelik şüphem vardi kullanmadım ılık suyun içine limon ve taze zencefil doğrayıp bol bol içtim bi de ayaklarımı sıcak tuttum geçti ikinci defa oldu yine aynı şeyleri yaptım doktora gitmedim bi daha olmadi
tarafından
Olmasinda insallah cok zor
Gecmis olsun sana da canim
0 oy
(4,698 puan) tarafından

image

rengi böyle olmalı ben böyle şişede aldım 
tarafından
Tamam canim tez vakkitte alicam fayda gorursem cok dua edicem sana ♡♡♡
(4,698 puan) tarafından
İnşallah canım ben kime söylediysem memnun kaldı bir zararı olmaz ama yanmasına dayanman gerek
tarafından
Katlanicaz o kadarinada :) cok tesekkur ederimmm
(4,698 puan) tarafından
Rica ederim Allah şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
16 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
9 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kalbimmm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...