0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından

Arkadasim yaziyor canlar

Benim esimle hic bi problemim yok aslinda gayet iyiyiz ama ailesiyle problemim mesela bizden arabayı aliyolar 3 4 gun getirmezler benim 2 yasinda kizim var ya bisi olsa acil esim demesine ragmen yok su isimiz var yok bu isimjz var diyolar bende biktim artik sesimi cikartmiyorim ama patlamaktan korkuyorum sadece sorun araba değil hep bizden geciniyolar biktim artik 

5 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aynı mesafede aynı tepkilerle ilerleyin sizde
(964 puan) tarafından
Oyle yapıyorum ama olmuyor hep aynılar
(5,311 puan) tarafından
Ozaman kapını kapat kimse grimesin kuzum  net ol her zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arabayı satın gitsin canm . Zaten sizden çok onlsr kullanıyor . Bizde de öyleydi sattık 
(964 puan) tarafından
Maalesef satamiyoruz cocuk var diye
tarafından
Hm eşin tepki gostermeli o zaman :(
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İnsanların size nasıl davranmasını istiyorsanız onlara öyle yaklaşın dert yanıp içinizde büyüteceğinize mesafe koyun insanların size karşı davranışları sizin izin verdiğiniz kadardır 
(964 puan) tarafından
Soluyoriz zaten esim diyo arabayi getirin bi benmi varim evladin neler beler diyo cok yüzsüzler   gen3de aynilar
(4,698 puan) tarafından
Satın onlara illa cıngar çıkması gerekiyor demekki koyun mesafeyi evinede alma valla herkesin derdi kendine yetiyor kendini geliştirememiş insanlarla uğraşarak vakit harcamayın
(964 puan) tarafından
Valla az kaldi cingari ben cikartcm zaten
(4,698 puan) tarafından
Neden sabrediyorsun ki akıl sağlığına neden böyle zarar veriyorsun bir çocuğun var ihtiyacın olanı senden esirgiyolar sen sustukça üstüne geliyorlar arsızlaşıyorlar ve sen sabrediyorsun neden gerek var mı
(964 puan) tarafından
Esime sölüyorum cok ben muhattap olmak istemiyorum iste bi olursam o zaman yandilar az kaldi zatrn
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Dışını göster canm yoksa baş edemezsiniz gerçekten böle insanlar set dilden anlatması lazım 
(964 puan) tarafından
En sonunda patlicam onlara zaten az kaldi
(3,419 puan) tarafından
Rabbim sabır versin sana uğraşmak zor
0 oy
(76 puan) tarafından

Yaa benim. Kayın baba misali araba aldık adam 2 de bir istiyor getirmiyor yolda bozuyor orda bırakıyor deli etti benden çok dı mübarek bende ne yaptım sattirrdim oh mis kafam rahat ne ben Bi iyim ne o :D

(964 puan) tarafından
Biz satamayiz maalesef çocuk var diyede esim satmıyor ama az kaldi aricam onlari soliycem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 165 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 686 göst.