0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim kardeşim hamile 8 aylık Benim durumum malum hediye alıcak paramız uok oğlum  11 aylık ayağa kalkıyor kendini atmasın diye yer yatağı yapıyorum hamileyken aldığım sepet besik var dedim besik alma onu vereyim size daha yeni zaten birde primadan her gün girerek 1000 kalp olmus aslında kanguruyu almak istiyoedum da prima kullanmadığımız için birikmedi chicconun emziğini alabiliyorum onu alıp adresine yollatsam ayıp mı sizce ama durumum yok. O küvetini aldı bornoz takımını aldı önlük kıyafet falan aldı bu arada

6 Cevaplar

+1 oy
(1,778 puan) tarafından
Sonuçta beşik vermişsin kardeş bu durumun olmadığını bilir canım zaten durumun düzelince alırsın yine biseyler yabancı değil ya kendi çocuğumuza yeri geliyo alamıyoruz beziydi mamasiydi kıyafetiydi gerçekten geçim zor birde bebeği olanlara iki kat zor Allah yardimcimiz olsun ❤️
tarafından
Amin canım cümlemizin insAllah biliyor tabi zor durumda olduğumu yeri geldi yardım bile etti. İşte insan birşeyler almak istiyor benim de elimden bu kadar geliyor. Emzik de yollaycam oraya direk ayıp olmaz değil mi
(1,778 puan) tarafından
Niye ayıp olsun canım yabanci mi sanki ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından

Ebebkte uygun tkaımlar var ordan alablrsin cok pahalı bişi degil 

tarafından
Kuzum o uygunlara bile bütçem yok benim oğluma mama alamadığım için arı mama kullanıyorum yeri geliyor onu bile zor alıyorum yani
0 oy
tarafından
Kuzum kardeşine söyle kusura bakma durmumuz  hiç iyi değil de
tarafından
Canım az çok biliyor zaten durumu ama iste insan istiyor birseyler almak elimden bu geliyor sadece ayıp olmaz değil mi
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Birsey almasan nolur ki kardeşin sonucta anlar seni. Benim ablamın da durumu yoktu nolcak olunca alırsın olmasa da elinden gelen bir is varsa yaparsın. Kanavice pano, örgü yelek gibi
tarafından
İste gönül ister ki daha fazlasını yapmak ta elden bu kadar geliyor canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yok canim bence gayet guzel hem besik hem emzik, bide mesaj at kardesine gonul ister daha fazlasi daha guzelini yapabileyim ama su an elimden bu geliyor, kusuruma bakma canim de
tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Kardeş kardeşin halinden anlar canım birşey olmaz bence sende isterdin daha farklı olsun ama nasip böyleymiş hiç bir şey almamaktan iyidir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
25 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
1 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ebruses (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 421 göst.
3 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 587 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...