0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şuan sinovac yok sanırım aşı hakkım gelince bunu istiyorum gibi kalp ameliyatı oldum yan etkileri korkutuyor aşılar hakkındaki bilgilerinizi paylaşır mısınız 

6 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sinovac geldi canım bugün annem ve babama aldık olursam ya sinovac yada Rus olursa o zamana kadar onu tercih ederim alman aşısi ek hastalığı olanlara biraz yan etkisi fazla diyorlar doktoruna danissan daha iyi olur
(1,571 puan) tarafından
Sinovac asisi cansız ası diyo doktoklar ve koruyoculuğu çok geç başliyo biontece göre ve varyantlara karşı koruyuculuğu yok.Biontec ise sadece hafif ateş ve kolda biraz ağri yapiyo ama her insanin bünyesi farkli olduğu icin herkeste ayni yan etki gırülmuyo varyantlara karşı koruyuculuğu var ve cabuk etki ediyo
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben sinovac yaptirdim, esim biontech. Biontech yaptiranlar cok etrafimda sadece 2 3 gun kol ve bas agrisi yapmis bi sorun yok
0 oy
(10,459 puan) tarafından
Bıontech oldum ben hafif kolum ağrıyor bizim tüm öğretmenlerimiz de bıontech oldu kimsede yan etki görmedim canım aşıyı yapan görevli 3 aydır uyguluyorum ciddi bir yan etki şikayeti olmadı dedi
0 oy
tarafından
abim kalp ameliyati oldu o cin asisi oldu alman asisi yan etki yapabilir doktorunuza sorun bi
0 oy
tarafından
Daha sıramız gelmedi bekliyoruz bakalım biontech olcaz sanırım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 314 göst.
1 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu

381,453 soru

11,420,119 cevap

34,975 kullanıcı

...