0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (592 puan) tarafından
Kızlar dünde demistim 1 yıldır ishalim biyere gitmeye korkuyorum bu ara iyice arttı diye çok utanarak diyorum dün gece 3 bucuktan beri hic uyuyamadım ve saydım tam 12 kere lavaboya cıktım yemek yesem hemen cıkıyorum resmen 3 litre su ictim vucudum asırı susuz kaldı bide hamileyim son zamanlarım ama bugun cok kotuyum resmen beni halsiz bıraktı internetten bakıyorum hic iyi seyler yazmıyor acile gitsem ilgilenirler mi baştan savarlar mı hamileyken basına gelen oldu mu ilac verseler bile benim icin cok iyi olur suan resmen yerimden kalkamıyorum o derece halsiz kaldı vucudum ve susuz

7 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Bagirsaklarinda bi sknti olabilir kuzum benim annemde ayni
(592 puan) tarafından
Ya resmen 1 yildir boyleyim hatta daha askin suredir gidiyorum bol su ic diyip gonderiyorlar ama iki gundur cok fena durumdayım resmen söylemesi ayıp su gibi geri geliyor beni cok halsiz bıraktı bugun heleki yerimden kalkamıyorum
(964 puan) tarafından
Aynen ayni seyleri annem yasiyo oda gidicek bakalom sira alip
(592 puan) tarafından
Hangi bölüme gidecek canım bu seyi detaylı hangi bölüm inceliyor daha once beni gastrolojiye yonlendirdiler ama ilgilenen olmadı
(964 puan) tarafından
Canim simdi hamileysen yapcaklari bisi yok ama hamile olmasaydin makat tarafindan film cekiyolar hersey orda cikiyo bagirsaklar falan ama hamile oldugum icin bisi yapamazlar
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bi acile git 1senedir neden gitmedin ki hastaneye?İshal iyi bir sey degil hele de hamilelikte hic iyi degil
(592 puan) tarafından
Canım gittim poliklinige de gittim kadın dogum doktorumada belirttim hepsi bolca su ic diyor gonderiyor hic ilgilenmediler dogumdan sonra arastirmaya gidecegim en azindan detayli inceliyorlar ama suan ne yapmam gerek bilmiyorum resmen halsiz kaldım
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bence bı doktora.git bı an once
(592 puan) tarafından
Acile gidecegim canım
0 oy
tarafından
Canim git ama doktorlardan fırca yersin 1 senedir neden gelmedin derler. 
(592 puan) tarafından
Kuzum gittim poliklinige hicbisey yapmadılar ki bol su ic dediler hep kadın dogum doktoruma bile belirttim susuz kalma yeter dediler
tarafından
Hmm anlatirsin doktora canim simdi git bir serum felan takarlar ishal sussuz kalmanın cok saglar hamilesin sussuz kalma
0 oy
(2,443 puan) tarafından
1 senedir hiç mi doktora gitmedin? Git tabiki serum takarlar su kaybın için
(592 puan) tarafından
Gittim canım kadin dogumcuma bile kac kere belirttim hic ilgilenen olmadı hamilelikten dolayi bisey yapmazlar diye dusunuyorum acilde ama gideyim en iyisi
(2,443 puan) tarafından
Yapmaz olurlar mi canım. Kadın doğumcu ishal için bişey yapamaz. Ben de kızıma hamileyken ishal olmuştum. Ilaç vermediler ama vucudun su kaybı için serum taktilar. Senin durumun daha degisik bitmeyen bi ishal. Mutlaka git doktora
(592 puan) tarafından
Canım esim 8 de geliyor hazirlanıp gidecegim hemen insallah bi sorun olmaz
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım geçmiş olsun
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hayır acil bişey yapmaz bağırsaklarına bakılması gerekir eşimde de böyle şikayetler vardı crohn hastalığı çıktı yani bağırsaklarla ilgili Bi problem olabilir gastroenteroloji bölümüne gitmen lazım bağırsak mide üzerine herşeye bakıyorlar 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Enterogermina al canım birebir.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
29 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu