0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar benim iki aylık oğlum var Prima aktif Bebek ve premium care kullanıyoruz ama maliyeti yüksek olduğu için bio ve Baby turco doğadan i onerdiler sizce hangisi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sleepy kullan derim cnm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sleepy ve evy baby kullanıyorum 
0 oy
(3,674 puan) tarafından
Sleepy kullanıyoruz biz
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Prima kullandık doğdu gün pişik yaptı neler çektik şimdi 15 aylık hala sleepy kullanıyorum 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Sleepy de baby turcayuda kullaniyrm hangisi uygun olursa onu aliyorm gayet guzel ikiside
0 oy
(159 puan) tarafından
Ben Prima da kullandım sleepyde kullandım baby turcoda fiyatına göre baby turco sleppyle aynı geldi bana.
0 oy
tarafından

Ben iki oğluma da slepy kullandım ama büyüğü 1 yaşını geçdi artık pişik olmuyo ona farketmiyo bez 8 aylık olanada aynı şekilde hangisi uygunsa onu alıyoruz işde bana yardım parası yatıyo prima aldım 72 tanesini 32 tl ye aldım hemde aldığım yer belediyenin olduğu için çok uygun oluyo 

0 oy
tarafından
Kesinlikle evy baby çok memnunum 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sleepy  bio kullanıyorum  memnunum
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Doğadan ben çok beğendim yeni geçtik baby turco gayet kaliteli geldi bana. İlk ay Prima da kullandım sonra evy baby  kullandım primanın pek bi numarası yok
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben sleepy kullaniyordum iki gun once baby turvo aldim keske bastan alsaymisim sleepyden daha guzel ince oglum daha rahatmis gibi hissediyorum
0 oy
tarafından
Ben sleepy den hiç memnun kalmamıştım bir dönem yanlsrdan belinden sürekli fışkırıyordu baby turco doğadan memnun kaldım aklmda kalmış şmdi 2. Bebeğime de sipariş verdm doğmadı daha 
0 oy
tarafından
Sleepy natural kilot bez kullaniyorm cok memnunum canm 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Doğduğundan beri sleepy kullanıyorum 8 aylığız çok memnunum bi ara baby turcoyu denedim pişik yaptı ıslak mendilide bezidee
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben dogdugundan bu yana sleepy kullaniorum 
0 oy
(188 puan) tarafından
Sleepy canm 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 192 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nursee06 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
21 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.
27 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 4,819 göst.

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...