0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
18 yaşımda cahillikle evlenip 22 yasinda 1 cocuk annesi ve hamile olan ben

8 Cevaplar

+3 oy
(12,503 puan) tarafından
Malesef bi çok genç kız evlenmeyi kurtuluş sanıyor ama daha beter adama düşüyor Allah yardımcın olsun 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
 bir kizin kaderini babası yazar ve her genc kiz annesinin kaderini yasar 
(1,601 puan) tarafından
Aynen öyle ve artiladim
(2,826 puan) tarafından
+ sana haklısın
+1 oy
tarafından
Eski postlarina baktım şimdi yalnis anlama bi çocuk olmus tamam ama ikinci çocuğu resmen isteyerek yapmışsın yani uğraşmışsin bundan önceki çocuk düşük olmus heralde Allah rahmet eylesin hani deriz ya her işte var bi hayır vardır  diye herlade Allahta bi bildiği var olmus öyle ama sen ondan sonra niye çocuk yaptın ki süren ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer diye bir laf var ama sen kendine yapmışsın adam kötü ve sen kendini bile bile bu adamın eline kendini mahkum etmişsin bazen insan kendi kaderini kendisi seçer seninkide öyle olmus 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bu durumda suclanacak en son kişi sensin canm ailen normal bi aile degilms kemerle dövmek falan..... 18 yaşında kızın kendinden büyğkle evlenmesine müsade etmeleri....

Eşine cevabını vermeye vermeye tepene cıkmıs hizmetçi mi. Alms kendine çok bilşyo ver eline kendi yapsın kendi annesini mutlu etsin bakalım napıyo cocugunu alamazlar haklarım var benim de nafakamı da alırım cocuklarımk alır giderim göremezsin de korkut gözünü
tarafından
O işler öyle kolay olmuuo gidemiyecrgini bldgi için garanti gbi görüyo kızı işte
(1,664 puan) tarafından
Niye olmasın? Boşansa nafakayla geçinir yaşi  da geçmiş çalışır sonra adam zaten ses çıkarmadığı için böyle oda çocuk istemiş yani kız az biraz dış gösterse geti adım atar gibi
tarafından
Adamın yaşı büyük feleğin çemberinden geçmiş 2 çocukla zor biraz geri dönse döndüğü her daha beter kendi kapısına sığamayan insan kimin kapısına sığabilir 2 çocukla Rabbim o adama merhamet versin :(
0 oy
(561 puan) tarafından
Yasadklarin cok zor ama para için de evlenilirmi be kardesim yaa kacip sevdigine varsaydin bundan iyiydi en azndan anasinada baksan zoruna gtmezdi tiksinmiyor musun kocandan ben sevmeseydim dokunamazdim bile
0 oy
(48,906 puan) tarafından
annesi ölse senden bilir bu adam
0 oy
tarafından

Keşke kendin korunsaydın gizlice hap falan alsaydın hiç polisi aramayı denedinmi peki kuzum çok da küçüksün bak ben 29 yaşında 3 çocuğun bütün sorumluluğunu bir anne olarak üstleniyorum ben bu kadar zorluk çekerken senki daha okul çağında birisi kucağında birisi karnında beben var :(

0 oy
tarafından
Bende 18 yasinda evlendim canm 18 yasinda anne oldum 1 ay sonra 19a girdim bi de kacarak evlendim cok pismanim cok 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 546 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Pppppp (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 447 göst.