0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Kizlar esim 2 yldr tupcude calisio artk dayanamıyorum cikcm dio yuruyemio bile agrdan mobilya da tasio sizce ne kadar tazminat alir 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi çıkarsa tazminat alamaz ki canim isyeri cikarmasi lazim ama benim esim iki senelegine iki maas tutari almisti
(34 puan) tarafından
Canim esimin is arkadasi cikti kendi 6 yllk eleman 30 bin aldi
tarafından
Demekki adamın maasi yuksekmis ki benim bildigim kendin cikarsan tazminatida kaybedersin yinede araştırın canim yanlisda yonlendirmeyeyim
(265 puan) tarafından
Kendin cikarsan işveren isterse verir vicdanına bağlı. Yasal olarak zorunlulugu yok. İşveren işçiyi çıkarırsa yasal olarak tazminat vermek zorundadır doğru biliyorsunuz. Esinin resmi olarak gösterilen brüt maaşını çalıştığı sene sayısı ile carpacaksin
(97 puan) tarafından
Kendin çıkarsan tazminat vermiyorlar rapor almıştır ayakta çalışamaz raporu öyle istifa etmiştir öyle kafasına göre işten çıkana tazminat yok
-Reklam-
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Kendi çıkarsa tazminat alamaz . İşverenin isiyatifine bağlı brüt maaşi ne ise ona gore hesaplanir
0 oy
(119,169 puan) tarafından
hic alamaz malesef kendi ciktigi icin isten cikarilirsa tazminat hakki var
(34 puan) tarafından
Esimin arkadaşı ayni iste çıktı kendi ama 30 bin aldi
(119,169 puan) tarafından
10 seneden fazlqmi calisti
(34 puan) tarafından
6 yil
0 oy
(220 puan) tarafından
Canım haklı şekilde feshederse tazminatını da alır. Yani rapor alabilir beli ile ilgili bir sağlık sorunu var ise. Yoksa kıdem tazminatı alamaz.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kendi çıkarsa alamıyo ama arkadaşı aldı demişsin eğer aynı iş yerinden çıkıpta aldıysa arkadaşıma yıllık 5 bin vermişler eşinde 10 alır
(34 puan) tarafından
Ins canm ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 299 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kızannesi ♥️ (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 341 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu