0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (930 puan) tarafından
Bu dünya yalan dünya her gün unutmamaya çalışıyorum bugüne kadar bilerek yada bilmeyerek yaptığım günahlarım varsa affetsin güzel yaradan dogru yoldan ayırmasın bir hocam vardı hep aynı şeyi söylerdi bize  elinize belinize dilinize dikkat ettiğiniz sürece hakim oldunuz sürece  insan günah işlemekten korkar derdi bu dua hürmetine bizi korusun rabbıim kadın olarak bizi her türlü kötülükten insanlarin her türlü fitne fesatından korusun çocuklarımıza sağlıkla büyütmeyi her şeyden önce ailesine ümmeti Muhammed soyumuza yakışır evlatlar eylesin kimin ne derdi sıkıntısı varsa Allah yardım etsin imandan kurandan ayırmasın inşallah içimden duamıdır iç dökmekmidir neyse dua edesim geldi her keze içinde benide korusun rabbıim rıskınızı bol eylesin inşallah hayırlı geceler amin diyen mahrum kalmasın inşallah 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim benimmm .Tam da icim sıkılıyodu .Duani gordum :/  dilimize sahip olabilsek ne guzel olurdu .
(930 puan) tarafından
Bu dil cennete de cehennemede götürür canım dikkat edcez
tarafından
Haklisin canim haklisin.Allahim sahip olabilmeyi nasip etsin .Allah razi olsun guzel duan icjn
(930 puan) tarafından
Allah her kez den razı olsun canım allah ferahlık versin kalbine sıkıntını gidersin
-Reklam-
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Amin inşallah amin sağol Allah razı olsun tatlım 
(930 puan) tarafından
Saol sen dende canım
(4,760 puan) tarafından
Sende sağol Allah cümlemizden razı olsun balım
0 oy
tarafından
Amin Allah razı olsun canım 
0 oy