0 oy
863 göst.
Moda kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Şuan çok kötüyüm kızlar aylardır eşimden bir hareket yok olursa bile zoraki. Lütfen beni linclemeyin çok yoruldum hiçbir duyguyu yaşayamıyorum Allah'a havale ediyorum rabbim sen beni kurtar. Otuz yaşına kadar kendimi korudum şimdi evliyim eşim isteklerime cevap vermiyor. Yatakta sessizce ağlıyorum çünkü kavga etmek istemiyorum artık

15 Cevaplar

+1 oy
(2,443 puan) tarafından
Neden linçleyelim canım sadece erkeklerin mi nefsi istekleri var sanki. Eşin neden karşılık vermiyor acaba?
tarafından
Bilmiyorum sürekli tartışıyoruz ben hakkımı helal etmiyorum
(2,443 puan) tarafından
Bu konuda mı tartışıyorsunuz peki? Yani zor eşle geçimsizlik Allah yardımcın olsun.
tarafından
Sezonluk çalışıyor yani yazın iş kışın yatış. Kışında hep bahane uretirdi. Doğumdan sonra kaynanamla kavga ettik eşim ondan sonra benden çok uzaklaştı
(2,443 puan) tarafından
Aa acaba büyü falan mı var canım. Ya da çok kötü bi tartışma olduysa da eşin böyle uzatmış olabilir. Rabbim aranıza sıcaklık versin :/
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Sen sırnaş ondan hareket yoksa.. Yine mi olmuyor 
tarafından
Evet hep itiyor yorgunum sabah işim var deyip deyip duruyor
(1,690 puan) tarafından
İşi ağır mı peki gerçekten.. Bu durum dışında başka sıkıntılarınız var mı
0 oy
(930 puan) tarafından
Öküzler bitmez canım işte ne diyecem şaşırdım Allah gönlüne göre versin inşallah 
tarafından
Çok sağol Allah razı olsun
(930 puan) tarafından
İyi olur inşallah canım
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Hep mi böyleydı yoksa bizaman sonra mı böyle oldu?
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Bizimde durum aynı. Ben kabullendim cnm. Olmuyorsa olmuyor. 
tarafından
Kaç çocuğunuz var
0 oy
tarafından
Haklısın üzülmekte bu senin hakkın tam tersi olsa kötü ilgisiz kadın oluyoruz ama bizim isteklerimiz olunca baksana sormaya bile korkuyorsun... Dekolteli şeyler giysen bilinc altına çalış sen isteme ama göster mesela kendim için giyiniyorum de 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Eşinizle bu konıyu konuştunuz mu ne dedi 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Acaba hayatında başka bir kadın mı var. Bir erkek nasıl durabilir ya. Yada byü falan mı yapıldı bilemiyorum. Kayınvalidenin bakışından bile anlaman lazım. 
tarafından
Bir buçuk yıllık evliyiz büyü kim yapar bilemedim ki kaynanam beni hiç sevmez oğlum 35 yaşındaki oğlunu korpem diye sever. Kaynanam kocamı elimden aldı zaten bunu biliyorum çünkü eşim hep annesinin yanında. Sürekli annesiyle vakit geçiriyor
(964 puan) tarafından
O zaman kesin büyü vardır pislikler yaa
(1,950 puan) tarafından
Bilinç altında annesine aşık olabilir canim  ;)
tarafından
Evet annesine hayran bütün kadınların annesi gibi olmasını istiyor keşke bütün kadınlar annem gibi olsa diyor
(1,950 puan) tarafından
Tedavi sart o zaman canım. Kuzenim yillardir aşamadi durumu hep geline üzüldük valla ayni sizin gibilerdi. Tedavi görüyorlar ayda 1 bursaya geliyorlardi tedavi icin cok iyiler çok sukur
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bunun Bi sebebi vardır elbet. Düzenli kullandığı herhangi Bi ilaç varmı? 
tarafından
Bol bol sigara içer
(2,285 puan) tarafından
Canım yanlış anlama beni ama benim esimde senin eşin gibiydi bizde bide çocukta olmuyodu tedaviye başlamıştık doktor bize sordu işte beraber lik falan ne sıklıkla oluyor diye bende dedim doktor bey pek birbirimize yanasmiyoruz bazen geckten ilk zamanlarda ayda bir kere oluyodu eşim çok gönülsüz du hazirlanip karsisina çıkiyodum ne yaparsam yapiyim banamisin demezdi yok yorgun um banyo yapamam şu saate yarın iş var falan diyodu sürekli aylarca yada 1sene falan kadar böyle sürdü doktorada anlatım tabi bunları eşim çok isteksiz falan diye çocuk istiyo ama yanasma olmuyo dedim doktor eşimle konuştu sigarayı sordu iciyomusunuz sende esinde diye ewt dedim ikimizde kullaniyoruz doktor dediki ikinizde azaltın sigara isteği azlatiyo dedi sprmlere yumurtaliklara zar veriyo dedi en önemlisiyse gece dedi beraberlik olucagi zaman dedi kesinlikle ilişkiden önce dedi sigara icmeyin dedi ikinizde dedi onun yerine bol bol meyve kuruyemiş falan tüketin beraber likten önce dedi herşey düzelmez gene berber lik olmazsa gelin tekrar dedi doktor un dediklerini denedik gece uyumadan önce sigarayı ikimizde icmedik bol bol meyve kuruyemiş tüketik hergun uyumadan önce geckten sorun ortadan kalktı eşimin yanasmalri falan başladı çok şaşırdım sonra zamanla zamanla derken çok şükür bütün sorun ortadan kalktı ve şuan geckten durumuz hiç beklemedigimizden daha da iyi maşallah  bence esinle bi konuş sigara ya biraz ara versin sigara geckten de çok aşırı isteksizlik yapiyo belkide onun için olmuyodur canım
tarafından
Canım yorumunu yeni gördüm çok teşekkür ederim inan ki bunu uygulayacağım ama eşim zaten problemimiz var biraz o yüzden de çekingen duruyor benden sanki benden uzaklaşmış gibi istekle değildi sanki benden uzaklaşmış gibi beni istemiyor çok afedersin bunu söylemek ne kadar doğru Ama ilişkimiz çok kısa sürüyor zaten anlamıyorum bile bu şekilde ne kadar devam eder bilmiyorum bu çok zor bir durum
0 oy
(205 puan) tarafından
Yadırganacak bir durum yok ortada erkeğin ihtiyacı olduğu kadar kadınında ihtiyaçları vardır dünyanın doğasında var bu :) yatağını canlandıracak bir çözüm bulsan şık gecelik güzel bir makyaj ilgisini çeksen 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Belki eşinde bı problem vardır doktora görünün ister hep ki böyle isteksiz yoksa sonradan mı oldu
0 oy
(196 puan) tarafından
Hormonal sıkıntıları olabilir ya da psikolojiktir bi doktora görünmesi lazım 
0 oy
(440 puan) tarafından
Esine bu durumu anlat sor eger mantiksiz bir aciklamasi varsa durumu duzeltin ve evlilik terapistine gidin baktin olmuyor aldatmaktansa bosan ve hayatina senj daha iyi anliyan ve seni dusunen seni bir kadin gibi kadin goren biriyle hayatina yeniden başla aldatirsan hicbirzaman bu durumu hakli olarak anlatamazssin bi hataya daha dusmeden diger hatadan kurtul 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
al karsina konus duzgunce bj bakalim
0 oy
(32 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım 

Neden öyleki işi yüzündenmi  neden itiyor 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,005 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (645 puan) tarafından soruldu
0 oy