0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar evlendigimden beri kaynanamla yaşıyoruz bazı sıkıntılarımız olduğu için eşya vs alamadık şimdi de  kiraya çıkmayı düşünüyoruz ama eşimin devamlı.bir işi yok yeşil kartliyiz devletten kira yardımı eşya yardımı alabilir miyiz aranızda alan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bulunduğun yerin belediyesi ile görüşün.. sanmıyorum ama yapacaklarını. İkinizde çalışabilirsiniz sonuçta
(73 puan) tarafından
1 yaşında kızım var ben çalışamam da eşim az çok işe gidiyor parke mobilya ustası canım ama pandemi den dolayı şimdi kolay kolay iş bulunmuyor buralarda bulunsa dahi herşey torpille işliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erzak yardımı yapılıyor belediyelerden ama eşya ve kira yardımı hiç duymadım canım ben 
0 oy
tarafından
Kira esya yardimini kaymakamlık yapıyor git basvuru yap canim belki verirler
(73 puan) tarafından
Tamam canım sağol.inşallah verirler
tarafından
İnşallah canim
0 oy
(248 puan) tarafından
İstanbul da yaşıyorum kira yardımı bir kereliğine mahsus 600 TL veriliyor sanırım bize  vermediler . Sanki insan bir ay tek kirada  kalacak tuhaf bir sistem yani bilemedim ki arasan 600 TL ye kiralık ev yok ki burda 
(73 puan) tarafından
Öyle şey mi olur ya bazen bu devletin sistemine şaşıp kalıyorum
En kötü ev olmuş 700 800 lira insanlar nasıl geçinsin buyur hadi
(248 puan) tarafından
İstanbul'da 1+1 bile 1200 falan
(248 puan) tarafından
Uygun eve çok denk gelmedim varsa da ya çok büyük sıkıntısı vardır ya da çook eskidir
0 oy
tarafından
Yeşilkartlılar alabiliyo cnm başvur bence o kadar insan faydalaniyo.
(73 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım ben etrafta çok görüyorum hiçbirşeye muhtaçlıgi olmadığı halde devletten her türlü yardımı alıyor
Inşallah çıkar canım çok sağol
tarafından
Aynen ihtiyacı olan birine çıksa sevinirim☺️inş alırsın
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kira yardımı veriliyor diye biliyorum ama kişilerin durumuna bağlı sosyale gidip sorman lazım
0 oy
tarafından
Canım cimer e yaz bi orası seni belediyeye yönlendirir yani ama bence pek bisey yapmazlar en fazla 500 tl para yardımı veya yiyecek yardımı verirler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 353 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
0 oy
5 cevap 261 göst.

379,907 soru