0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Eşim hastalığı bulastirdi gitti sağolsun kaynanamgil alt katimda demiyorki bu kadın hasta çocuğuyla ilgilenemiyor enazindan bı çorba yapıp goturuyumde kızı içsin bari kendimi geçtim 2 gündür ayakta durupta yemek yapamıyorum bugün pazara çıkamadım halim yoktu kaynanam çıkmış onu aradım sadece bı limon dedim bide çocuğa meyve alsinda çabuk iyilessin dedim bana gelince parası yok bunların yan tarafımızda eşimin kuzeninin eşi oturuyor ona paran varmı diye soruyorda bana bir kez sormadılar dün eşim taksici arkadaşıyla 50 lira gonderdi bana adam merdivenin oraya koymuş ben şu 50 lirayı alıyım dedi aldı bende bişey diyemedim bugün eşim iki gündür çalışmasıyla milleten borç aldı öyle gönderdi bana oda taksiye eczaneye falan veriyim diye Allah ıslah etsin gerçekten bu kaynanamgili ben bile iyiyken her yaptığım yemekten onlarada indirirdim Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin..

8 Cevaplar

0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ayy cnm ailen falan yokmu pisliklere bakyaa
(3,099 puan) tarafından
Yok canım ne arasın aile falan keşke olsa böyle yapabilirlermi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kaynana işte aynısı benim kaynana oğlu hastalandı bakmadı evinden kovdu benim kendi annem baktı pislik kadınlar yaa şuan görüşmüyorum kaynana ile 
(3,099 puan) tarafından
Keşke bende gorusemesem eşim daha çok içlerine soktu eşim dediki bana bidaha uzağa çalışmaya gitmiycem geldik ta İstanbul'a çalışmaya gitti bende Niğde'de iste
tarafından
Valla eşim gidiyor annesine ben gitmiyorum 4 sende ağzıma sictilar öl bile dediler 2 kere ölümden döndüm bir kez olsun aramadılar hamileyken eşim askere gitti hi kez olsun aramadılar bir şey istiyor musun alalım mı diye kürtaj oldum 1 kez olsunnaramadilar karnımdaki bebeğe bir sürü laflar söyledi daha sayayım mı bunları yapan insanın yanına gitmem şeytan görsün yüzünü
(3,099 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım onlari bende ilk gebeligimde burdaydim evlerine kabul etmediler inşaata yaşadım tek başıma kış günü tek göz odada elim ayagim buz tuta tuta
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Demekki neymiş uzak durmak gerekirmiş canm Allah şifa versin bu arada.. neden parani almadın ki sonuçta senin paran kocan sana yollamış deseydin ya o benim diye konusmasaniz böyle olur abi işte kaynanalar tepenize çıkar canm kusura bakma ama susarsan daha çok ezerler seni
(3,099 puan) tarafından
Pazara çıkıyorlar canım halim yok çocukla çıkamıyorum hastayım bugün bı dedimde para yok dediler bı limon bide çocuğa meyve istedim böyle nankorler
tarafından
Nasıl vicdan var bu insanlarda ya. Küçücük çocuk için istiyorsun diye para olmasa bile gidersin bı yerden bulup alırsın. Nasıl içlerine sinip de bişey alıp yiyebilirler ki
(3,099 puan) tarafından
Canım bunlar zamanında adak diye dağıtılan etten benim hakkımı alıp yemiş insanlar ilk hamileligimde bunumu düşüncekler birde
(2,165 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin valla yabancı yapmaz bunların yaptığını ben şimdi komşuma desem gider kendi parasıyla alır meyve bunlar bide akraba olacaklar
(3,099 puan) tarafından
Gün gelir devran döner demişler bacım pişman olacaklar oda nasıl ben onların başına bişey gelirde bakarsam o zaman çok utanacaklar eminim
0 oy
tarafından
Amin canm allah yardimcin olsun benim kayinbabamda kaynanama para vermez esim maasi ceker bana verir harcligini bile almaz bittikce benden ister onu bile kiskaniyor
(3,099 puan) tarafından
Amin canım Cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından
Niye bişey demiyosun ki. Yani tamam saygı olsun tabi illa kavgaya da gerek yok ama borç alıp gönderdigi parayı nasıl almasına müsade edersin ki.
(4,889 puan) tarafından
Katılıyorum
(3,099 puan) tarafından
Canım bişey desem bagircak cagircaklar kızım etkilenicek kızım için sustum
tarafından
Gerçekten sizin hakkınız olan para için, elli lira için yapar mı bunu? Gerçekten çok şaşırdım, hadi sizi geçtim evdeki de torunu ya. Ama kesinlikle böyle durumlarda o bagiriyosa senin sesin daha yüksek çıkmalı ki geri adım atsın. Yoksa bindikce biniyolar insanın tepesine
(3,099 puan) tarafından
Artık bıktım bende canım eşimdede suç var söyledim onada aldılar diye hiç birşey demedi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm neresindensin Niğde'nin 
(3,099 puan) tarafından
Çardak köyü canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu