0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Sizinle hep paylaşıyorum derdimi sıkıntımı psikolojik olarak pek iyi değildim panik atagim anksiyetem yani saçma sapan heyecan korku herşeyim var şükür.suruba başlamıştım ondan beri daha iyiyim .dün bebek çok hareketsizdi doktora gittik biraz doktorda bugün için kontrole çağırdı gece heyecandan uyuyamadım erken doğum olur yada ne bileyim anlamsız heyacan yaptım kaç defa uyandım göğsüme mideme bicaklar saplandı .bugün doktora gittik günüm yine aynı pazartesi bir sorun yok dedi.donuste farklı biseyler yapmak istedim ne bileyim dışarda oturmak değişik şeyler yapmak eşime de söyledim ama biseyler de emin olmadığım için netkonussmiyorum şu sıralar neyi sevip sevmeidgimi bile bilmiyorum herşeyden çekiniyorum.esimin de annesi yemeğe cagrimis akşam her hastene dönüşü ordayız sürekli yada her dk farklı olarak bir onu yaoiyoz .biseye karar veremedim ama belirttim hani farklı biseyler yapalim sen bul diye oda bişey söylemedi geri annesigile doğru döndük .sonra içim daraldı ben başka biseyelr yapmak istiyordum dedim atisitik gelmiyom dedim gelmezsen gelme yürü bin arabaya lan dedi .annesinden bişey alacaktı oda geldi işte yukarı çıkın dedi bende üzerim pis duş almsm lazım dedim gerçekten dışarda bile teidgrin oluyom hastaneede dolaştım diye .sonra arabaya bindi ağzının üzerine çarpacam şimdi dedi sinirle bizi eve getirdi geri . doğuma üç gününm kaldı çok tedirgin çok kötüyüm  heyecanim durmuyor hu sefer heyecandan kalbim duracak diye korkuyorum nasıl koreldiysem neyi sevip sevmediğimi bilmiyorum biseyler yiyip içemiyorum herkes kilo alır ben on kilo verdim bu süreçte . kimseye anlatamıyorum içimdeki sıkıntıyı gitmeyince annemgille benle ne derdin var oluyor çok yoruldum lütfen bana dua edin doğuma kadar doğumda da heyecanima kendime sahip çıkayım . 

4 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Canım benim bak stres yapma stres hem senin bebeğine hem de senin için zararlı orkma insanın korktuğu şey her zaman başına gelir ben de doğumdan çok korkuyordum bak şu anda kızım 5 aylık doğumda korkulacak bir şey yok gerçekten emin olabilirsin eşine de kızıyorum seni de anlıyorum kafanı dağıtmak istemişsin ama eşin istememiş biraz sana fevri ve agresif davranmış belki çocuğun yokturdur bilmiyorum ama  çocuğunu eline aldıktan sonra bütün Can sıkıntın gidiyor farklı şeyleri artık yönel miyorsun inşallah senin için hayırlı bir doğum olur
(42 puan) tarafından
Bence de takma kuzum emin ol bunlar geçecek çocuğun doğduktan sonra başını bile kaldıramayacaksin tabii anneden anneye değişir ama ben kaldıramıyorum şahsen
(71 puan) tarafından
İnşallah geçer aman herşey gecsinde başımı kaldırmayayim:)sizede Rabbim kolaylık versin inşallah
(42 puan) tarafından
Sağ ol canım vallahi saçlarımı bile toplayacak vaktim olmuyor düşün yani
(71 puan) tarafından
Canınız kafanız sağolsun da inşallah gerisi boş saçlarınız da açık kalsın :)
(42 puan) tarafından
Aynen valla herşeyin başı sağlık
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
Sakin ol bol bol dua oku eminim esinde panik oluyodur senin gibi  takma suan biseyi biliyorum takma demekle olmuyo ama hersey senin elinde bende yeni lousalik sendromundan ciktim  cok kotuydu allah yardimcin olsun
(71 puan) tarafından
Allah razı olsun saol
0 oy
tarafından
Bir o kocani Allaha havala ediyorum hamile bir kadinla nasil konusulmasi gerektigini bilsin once sevgisiz insan.2. kiyamam sana kardesim sen dua et bol bol .Ben de snein icin dua edicem .
(71 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim .Zaten dualar olmasa nefes alamam
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Eşin bilmiyor mu canım böyle sıkıntı içinde olduğunu.
(1,615 puan) tarafından
Bildiği halde neden bu kadar tepkili yaklaşıyor ki sana
(71 puan) tarafından
İnşallah kurtuluruz hepimiz vesvese sıkıntı herneyse Allah hepimize şifa versin
(1,615 puan) tarafından
Amin inşallah
(71 puan) tarafından
Konu biryere gitme gelme oldumi yada ben bazen anlamsızca içim daralıyor bişeyleri yapmak istemiyorum oda hemen sen daraliyosun diye yapmayalimmi kafasında Bilmiyorum ses çıkarıyorum yine iyi idare ediyor beni çok ağır psikolojik sorunlar yaşıyorum aniden gerçi zaten bu şekilde dabranmalar yüzünden böyle oldum ya .Aman ne bileyim dua edin kızlar bana da böyle olan herkese de
(1,615 puan) tarafından
Sana birşey söyleyin çok az kaldı yani milim kaldı bende böyle olucam daralıyorum nefes alamıyorum hiç bişey yapmak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 290 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 548 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 674 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı