0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda kızlar

9 Cevaplar

0 oy
(5,349 puan) tarafından

Çok istyorum amaaa maalsef yok vala;)

-Reklam-
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Ben çalışıyorum cnm sen çalışıyor musun
(248 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsunuz
(1,034 puan) tarafından
Ceviz diziyorum evde
0 oy
tarafından
Evden çalışmak denir mi bilmem YouTubeye içerik üretiyorum çalışıyo sayılırım :)) 
0 oy
tarafından
Bende çok istiyorum fakat bulamıyorum yok galıba 
(549 puan) tarafından
Herkes evden katolog işi yapıyor bildim kadarıyla :). Paketleme fln öyle işler yok artık
tarafından
Evet bende çok duyuyorum ama ürün satabilmek için de çevren olması lazım benım kımsem yokki
0 oy
(74 puan) tarafından
4 aylık kızımla çalışmaya çalışıyorum :) 
0 oy
(549 puan) tarafından

Katolog işi yapıyorum ihtiyaçlarimi da uyguna alıyorum:D

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende istiyorum ama evde iş bulamıyorum yaa
(3,167 puan) tarafından
O nasıl iş oluyor biraz anlatirmisin cnm
(549 puan) tarafından
Hiç bir ücret talep etmeden üye oluyorsunuz katolog geliyor çevrene akrabaya fln işte göster sipariş topla kargoyla kapına gelsin vadeli ödeme imkanı var bide ben bütün ihtiyaçlarimi katologtan alıyorum Oriflame yapıyorum Uygun bide avono göre fln baya Uygun
(549 puan) tarafından
Ben Oriflame yapıyorum fiyatlarıda çok uygun herşeyin bütün ihtiyaçlarimi katologtan alıyorum bana geliş fiyatından geliyor ister sat ister kullan Avon da yaptım ama Avon aşırı derecede pahalı olduğu için kimse avondan bişey almıyor Oriflame yapıyorum bende dunursen yardımcı olabilirim
(3,167 puan) tarafından
Anladım cnm ama benim çevrem yok yaa yoksa çok isterdim böyle evde sabun paketleme sigara paketleme işleri varmış ama nerden başvuracağımı bilmiyorum
(549 puan) tarafından
Benimde çevrem yok satacak birilerini mutlaka buluyoruz :) sanmıyorum ya ben çok araştırdım ama yok varsada milleti dolandırmak için tezgah
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben varım canim :)
tarafından
Ne iş yapıyorsun canım
(9,247 puan) tarafından
Mühendisim canım proje ciziyorum
0 oy
tarafından
keşke olsa da yapsam ya. valla bekarken katalog işi yapıyordum ama evlendim başka şehire taşındım burda kimse yok tanımam etmem konu komşu. o yüzden bıraktım mecbur yapılmıyor çevre yoksa. velhasıl başka iş olsa yaparım. valla çok da istiyorum.  katkım olur eşime. hem kira hem taksitler hem faturalar geçim zor zor.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 492 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
0 oy
6 cevap 348 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde caglat (7,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde FNA (18 puan) tarafından soruldu

379,362 soru