0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üye olacagim ürünleri nasıl kazancı nasıl bilgisi olan varmı kızlar? 

7 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından

Homu momu bilmemde Oriflame yapıyorum ben :D hom.ne :D

tarafından
Irıflammm güzeldir seviyom :D ama benana
(549 puan) tarafından
Sevdiğini yapsana kiz yabancı şeyleri yapıyon :)
tarafından
Yok onu herkes yapıyor anam bile :)))
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben üye oldum ama daha ürün amaldım zam geldi hemde baya geldi resmen uçtu 60 lira olan ürün 100 lira oldu birde doğal değil 

Para kazanırım diye üye oldum ama bu fiyatta kime satarım 
tarafından
Doğal değilse ne ile yapıyorlar tam açıkmaya bilirmisin?
(472 puan) tarafından
Bende daha yeni üye oldum 15 gün oldu mesela kadın deodorant alkol yazıyor sen istersen araştır Google hoom bitkisel şikayetlerine bak
tarafından
Anladım teşekkür ederim yine en iyisi Avrupa networking ya hem kazancın çok hem anında geliyor birsürü ürün
(1,493 puan) tarafından
Her ay ürün yapma zorunluluğun var bn ciktim o yüzden birde çok pahali
0 oy
(184 puan) tarafından
ben yapiyordum ama memnun kalmadim biraktim kazanc sistemi cok zorlayici. bilmem kac bin tl den sonra kazanmaya basliyorsun ve urunleri pahali kimse almak istemiyor
tarafından
Anladım teşekkürler :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hoom daha dün çıktı canım ben inanmıyorum onun bitkisel ligine ve kullanıp elleri delinenler oldu bitkisel olan cilde zarar vermez asla .ben 2yildir Ersağ yapıyorum ve primlerimde birikmeye başladı şükür  kazancida iyi ürünler tamamen bitkisel helal arastirabilirsin yinede 16yillik geçmişi var 100tl lik  siparişe 1 ,200tlik siparişe 3urun veriyor hediye ayda iki kere kampanya oliyor basinda ve sonunda kampanyalarda tek seferde 200tl siparişe 4hediye oluyor hediyeler sürekli değişiyor ve konsantre ürünlerin hepsi çok gidiyor bir çok hastalığı olan bu ürünleri kullanınca geçti benimde geçti ben çok memnunum bütün ürünlerinden tavsiye ederim
tarafından
Anladım canım ama vazgeçtim ya düşündüm de Avrupanetworking daha mantıklı geldi
(472 puan) tarafından
Evet bende ersağ kullanyom baya memnun kaldım birde evet 200  TL ye 4 ürün hediye veriyor sen 3 ürün olan kampanyadan alıyorsun galiba ayda 2 kere çıkar ürünler biri 3 lü biri 4 lü
(2,330 puan) tarafından
Biliyorum canım ben kampanya zammı veriyorum sipariş cogunlukla  .ay başında ve ay sonunda değişiyor ürünler ztn
(2,330 puan) tarafından
Bende 2yil die üyeyim gayet memnunum hepsinden bütün ürünlerinden önce kendim kullanıyorum sonra tavsiye ediyorum ztn insanlara pahalı geliyor ama değil aslında konsantre olduğu için aynı para gidiyor yine en azından sağlığım bana kalsin
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hoom daha dün çıktı canım ben inanmıyorum onun bitkisel ligine ve kullanıp elleri delinenler oldu bitkisel olan cilde zarar vermez asla .ben 2yildir Ersağ yapıyorum ve primlerimde birikmeye başladı şükür  kazancida iyi ürünler tamamen bitkisel helal arastirabilirsin yinede 16yillik geçmişi var 100tl lik  siparişe 1 ,200tlik siparişe 3urun veriyor hediye ayda iki kere kampanya oliyor basinda ve sonunda kampanyalarda tek seferde 200tl siparişe 4hediye oluyor hediyeler sürekli değişiyor ve konsantre ürünlerin hepsi çok gidiyor bir çok hastalığı olan bu ürünleri kullanınca geçti benimde geçti ben çok memnunum bütün ürünlerinden tavsiye ederim. 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kazancını bilmemde ürünler aşırı pahalı gorumcemin kızı yapıyordu bir duş jeli 40-50 lira diyor parfümler kremler inanılmaz pahalı hiçbir şey almadım 
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Üye olan istifa ediyor
tarafından
Anladım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
20 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 107 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,110 göst.
12 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,831 kullanıcı

...