0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (88 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar  34 haftalgm. Dun bebek sertlesti sancim oldu gittim nst dogum sancisi çıkmış acilmam yok ama sanci cikiyodu hep. 4 doz ciger gelistirici ve turuncu bir kapsul icirdiler birden cok. Sizce 3 hafta daha gotururmu beni bu ilaçlar

3 Cevaplar

0 oy
(323 puan) tarafından
30.haftamda risk yaşadım ciğer geliştirici iğne ve progestan fitili günde 4 kez kullanarak 36.haftaya gelmiştim doktor artık bırak dedikten 3-4 gün sonra doğumum olmuştu
(88 puan) tarafından
Bana evde kullanmam icin herhangi bir ilac verilmedi ama hastane de oldgm surec icersinde 5 tane falan kapsul kullandirdilar?
(88 puan) tarafından
Ha birde ciger gelistiriciler ise yaradimi kuveze girdimi bebis
(323 puan) tarafından
Yok çok şükür girmedi küveze.Belki o kapsüller benim kullandığım ilaçla  aynı işlevi görüyordur doktor gerekli görseydi verirdi diye düşünüyorum.Ben kalmamıştım hastanede
(88 puan) tarafından
Cvpverdgnz icin teşekkür ederim.  Allah evladinizi size bagislasn
(323 puan) tarafından
Amin sizinde kucağınıza sağlkla almayı nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Benim 3 hafta erteleye bildiler
(88 puan) tarafından
Nasil ertelenebldi benimde 3 haftaya ihtiyacm var. Nasil bir tedavi yolu izlendi ?
(354 puan) tarafından
Hastanede 1 hafta yattım ciğer gelisitirici filan vurdular serum taktılar iğneler ilaçlar vurdular 2 haftada evde yatarak geçirdim ve ilaçlara ve iğne vurulmaya devam ettim
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bi tanidigimda 3 hafta kadar ettelendi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
17 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

378,384 soru

11,325,913 cevap

34,778 kullanıcı

...