0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Evimiz kira bayada uygun oturuyoruz ama evlendiği günden beri bu böceklerle ugrasıyorum balkondan çamasırı geliyo

Camı açtıgım an eve giriyo bıktım artık şimdi gene çamasır aldım baktım iyice 15 parça çamasır dan 25 tane böcek çıktı na yapsam kesin çözüm olur ya 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İcerde camasirini kurut canim cami acik birakiyorum ben bizim buranin firtinasi bitmedi bi turlu cunku . 10 liraya tül elek var ondan cama yapistirdim bisey girmiyo iceri
(7,791 puan) tarafından
Aynrn bende bunu diyorum iste hem normalde de disarda toz oluyi camasirlar icerisi cok iyi
tarafından
Ust komsu afedersin h.ayvan gibi biseyler sirkeliyo . Cok toz olmaz araba gecmez bizim burdan ama bu sene yaz gelmedi bi turlu hep firtina oluyo o yuzden de balkona koyamiyorum gunes vursa daha iyi olurdu
(7,791 puan) tarafından
Benim odaya da giriyo gunes isigi canim o yuzden seviyorum bide benim en alt kat cani acsam bile 5 dk da ev tv vs hep toz oluyo bende iceri serme karari aldim :D
tarafından
Ben dagda oturuyorum canim ya 7 kat ama baya yuksek bizim arkamizda ev yok
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
O nasıl bı bocekki
(2,565 puan) tarafından
Kız uzun uzun arkasında kancası olan böcek varya onlardan
(9,247 puan) tarafından
Anladım tamm biliyorim bizde adı farkli
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Çamaşırlarını oceri ser cama kapıya sineklik yptr cnm
(2,565 puan) tarafından
İçerde kuruyuncada koku yapıyo canım çamasırlar
(7,791 puan) tarafından
Yo yapmiyo kurutmalıgim odada cam acik duruyo hep kepengi var onu indiriyom akti hafif acik kaliyo yani havalandirma usulü güzel kuruyo kokuda olmuyo cnm
(2,565 puan) tarafından
Böcek girecek diye cam açamıyoruz ki canım camı açar açmaz düşüyo içeri
(7,791 puan) tarafından
Cama sineklik takin iste ondan da mi giriyo
0 oy
(184 puan) tarafından
ayy en korktugum bocek ya aklım çıkıyor valla ben 25 tane gorsem kafayı yerdim heralde . gecen  1 tane camasirda cikti zor unuttum :( asiri korkuyorum o bocekten:(((
(2,565 puan) tarafından
İlk evlendiğim sene ben çamasıra bakmadan almıştım evde şüpürgeye gçekmeye yetişemedim eşimle evi ilaçlattım ama ne care hava ısınır ısınmaz gene cıktı lar
(184 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim cok korkunc bi durum. insallah biran evvel bulunur caresi
(2,565 puan) tarafından
İnşallah eşime taşınalım dıyorum oda taşınmak nerden baksan 3 milyara maal olur diyo eşimin maaşı o kadar kiralar desen uçmuş
0 oy
tarafından
Hemen kurutma makinasi al ben görsem oyle hayatta birdaha disarda kurutmam camasir
(2,565 puan) tarafından
Mecbur kurutuyom canım öyle mekine alacak durumumux yok
0 oy
(119,349 puan) tarafından

google baktim cok korkunc bisi yaa :'(

(2,565 puan) tarafından
Hemde nasıl inşan huylanıyo bide eben çamasırlara tek tek bakmak zorundayım elime falan çıkacak diye aklım çıkıyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çözüm olmaz eve çamaşır almadan iyice silkele
(2,565 puan) tarafından
Kız sirkeliyom düşmüyo ki kancasını takıyo çamasıra tutunuyor
(4,961 puan) tarafından
Çok korkunç :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 196 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy