0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Kızlar bugün doktora gittim kontrole kasık ağrım vardı neyse bi sorun çıkmadı. Benimle odaya bi bayan daha girdi hamileymiş ben sonuçları beklerken doktor onu muayene etti. Bebeğin kalp atışını duydu kadın bende oda da olduğum için bende duydum haliyle bana bi ağlama geldi zaten hamile birini görünce hep ağlıyorum bide o kalp atışı beni bitirdi. Bilen biliyor 2.kez anne olmak istiyorum o duyguyu tam anlamıyla tatmadım. Oğlum prematüre doğdu 34 günlükken verdiler kucağıma 2 kilo yaşımda küçüktü anlamadan geçti zaman. Ondan sonra 1 düşük 1 zorunlu kürtaj. 1 buçuk yıl oldu hamile kalamıyorum. Çok üzülüyorum sürekli ağlıyorum ben bi daha anne olamicak mıyım acaba diye. Gerçekten psikolojim bozuldu bana dua edin nolur bende tekrar anne olayım ❤️

UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN 

9 Cevaplar

+2 oy
(42 puan) tarafından
Canım benim Bir de şöyle düşün hiç anne olamayanlar var en azından senin bir oğlum var Bir umudum var bazı bayanların o da yok kalp atışını sen ilk defa duymuyorsun ki zaten ilk bebeğininkini duymadın mı kalp atışlarını okurken yazdıklarını sanki hiç anne olmamışsın gibi okudum ama sonunda bir oğlun olduğunu öğrenince şaşırdım zaten bir tane çocuğum var iki sabret Allah elbette verecek Rabbim inşallah sana da bir ikinci bir evlat verir
(1,066 puan) tarafından
2 defa duydum kalp atışı evet oğlumun ve kürtaj olduğum bebeğimin ama bu duygu farklı bişey anne oldum evet çok şükür rabbime
(42 puan) tarafından
Ben de  bebeğimi kaybettim kalp atışlarını da duydum küçüktü belki ama kalp atışlarını duymasaydim belki bu kadar koymazdi şimdi bir kız bebeğim var 5 aylık
(1,066 puan) tarafından
Allah bağışlasın ömrü uzun olsun inşallah.
(42 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun inşallah bı evladın daha olur sabret iyi akşamlar
(1,066 puan) tarafından
İnşallah iyi akşamlar
-Reklam-
+1 oy
(2,130 puan) tarafından
Rabbim versin muradini uzulme olur ins ♡ dua et sabret herseyde vardir bi hayir 
(1,066 puan) tarafından
Tabi ki rabbim hayırlısını versin ama bilmiyorum kendimi frenleyemiyorum
0 oy
(11,073 puan) tarafından
Üzme kendini her şeyin vakti var. Allah hayırlısıyla gönlüne göre versin... Ama olmasa bile isyana düşme ne güzel bi çocuğun varmış, bol bol şükret... dua et canım..
(1,066 puan) tarafından
Bin şükür rabbime o benim herşeyim dünyam ama kardeşi olsun istiyo o da öyle yapınca çaresiz hissediyorum
(11,073 puan) tarafından
Çaresiz değilsin canım duayla olmayacak şey mi var.. Rabbime sığın, en hayırlısını en iyisini verecek olan O..
(1,066 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim tekrar nasip etsin inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Allah verir kız merak etme yumurtlama günlerini takip et hayırlısı ile al eline bir tane sonra hemen yine hamile kal olsunlar 3 tane :D

Hahahhaha al sana dua tutarmis birde 

(1,066 puan) tarafından
İnşallah kızz Allah duanı kabul etsin :)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin kuzum benimde bir düşük bir kürtajım olmuştu üstelik hiç çocuğum yokken sabrettim dua ettim Rabbim art arda 2 evlat nasip etti bir tavsiyem olacak sana kürtaj sonrası rahimde yapisiklilik ihtimali yüksek oluyor rahim filmi cekilmediysen eğer mutlaka çektir 
(1,066 puan) tarafından
Çektirmedim canım çektiricem ama
(2,039 puan) tarafından
Ben rahim filminden 1 ay sonra hamile kaldım canım hem detaylıca anlaşılıyor bir şey varmı yokmu ihmal etme sakın
(1,066 puan) tarafından
Araştırıyorum şuan canım istanbulda varr bi yer İstanbula gidince gidicem inşallah
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Üzülme canım benimde geçen sene erken doğumum oldu 20haftakik ve kürtaj oldum hemen hamile kalamadim 9ay sonra kalabildim bende ümidi kesmiştim ki o ay kaldığını öğrendim. Bilmiyorum ilgisi varmı ben Esra ezmecinin tuzlu su tarifini uyguladım o ay hamile kaldım bunu yapipta hamile kalanlar oluyor baya dene istersen
(1,066 puan) tarafından
İlginçmiş
(2,330 puan) tarafından
İstigramdan abk canım Esra ezmeci takip de edebilirsin  anlatıyor orda yapanlar uygulayanlar çok memnun
(1,066 puan) tarafından
İnstgram kullanmıyorum canım malesef
(2,330 puan) tarafından
Nettende bakabilirsiniz kadın programlara çıkıyor vidyolarina
(1,066 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(2,052 puan) tarafından
canm rabbim. hakkinda hayirlisini versin bazi kisilerde sonradan kanda pihtilaşma oluyormus ondan dusuk yapabiliyormus,sen genetik test yaptirdinmi canm bnm yengem 4 cocuk getirdi hic bir sorunu yoktu sonradan 1 tanede dahha getirmek istuyorlardi 2 defa dusuk yapti genetik test yapti megersen kanda pihtilasma varmis o yuzden dusuk yapiyormus ilac la filan rabbiminde dilemesiyle 1 tane daha cocugu oldu,benimde 2 dusugum oldu genetik test yaptim bende de pihtulasma cikti simdi 3.ye hamileyim elhamdulillah ilac kullaniyorum bende 32 haftalik olduk
(1,066 puan) tarafından
Canım doktora çok gittim ama asla ilgilenmediler ne test ne bişey yapmadılar normal diyolar yolluyorlar rahim filmi çektirmek istiyorum doktor ona bile yanaşmıyor anlamıyorum yani
(2,052 puan) tarafından
cnmbaşka doktora git hatta araştirma hastanesi ne filan git
0 oy
(349 puan) tarafından
Kardesim 7 sene korunmadi 7 sene sonra oldu insallah Allah sizede nasip eder 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bitane vermiş rabbim hiç olmayanlar var canım bozma moralini... Benim on sene sonra oldu kaç tedavi gördüm şimdi on aylık oldu rabbim biliyorya ikincisinde gözüm yok bitane verdi çok şükür.. hamileliğim çok sorunlu geçti aynı senin gibi pramature doğdu günlerce kuvezde kaldı hiç hevesini alamadim hiç bir şeyin bişey olacak korkusuna hep sitresli günler geçirdim 
(1,066 puan) tarafından
Allah bağışlasın gerçekten çok zor prematüre annesi olmak ayrı bi durum gerçekten

İlgili bir soru bulunamadı

379,635 soru

11,364,381 cevap

34,841 kullanıcı

...