0 oy
68 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (115 puan) tarafından

28deyim son haftada birden çatladı göbeğimin alt tarafı cildim de nemli çok su içerim şaşırdım bir şey yapmadım daha olmaz diye ama gittikçe artıyor göbeğim de biraz büyük gibi artmasın diye bir şey yapabilir miyim catalin miydi ne hafif yakan bi kremmiş onu doğumdan önce sürebilir miyim takmıyorum ama 20 yaşındayım daha erken yapılacak bir şey varsa yapayım dedim her yere dağılmasın :D

4 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bebe yağı kullanabilirsin 
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Ne yaparsan yap catlayacagi varsa catlar sadece nemlendirin
(115 puan) tarafından
Bence de pahalı yağlara para ayıramazdım mecbur normal şeylerle idare ettik :)
(6,204 puan) tarafından
Pahali yaglarda hicbir ise yaramiyor genetik ve vucut yapisiyla alakali.Hicbir krem vs kullanmadim ama catlagim yok o da genetigim sagolsun
0 oy
tarafından
Birden catlamamiski  :) sen vücudunu güzel bakmamisin zamanında catlak yag krem kullanmamasın  simdi.omur boyu o izlerle yasamaya devam
(115 puan) tarafından
Sağ ol canım çok yardımcı oldun yaşarım geçmezse hiç sorun değil :)
tarafından
Insallah bundan sonra olmaz hemen yag sürmeye basla bio oil lierack gibi yağlar çok iyi en azından daha fazla olmasın has zeytinyağında gece yatınca surebilirsin
0 oy
(159 puan) tarafından
Bebe yağ, vazelin ile sürekli nemli tut canım. Ayrıca ben sinozun çatlak kremini kullanıyorum. 33 haftamda anca çıktı çatlaklar. Onlarda fazla belli olmuyor. Etkisi baya oldu. Çıkacak olan çatlaklar ne kullanırsan kullan çıkıyor maalesef. Bunlar sadece fazlalasmasını önlüyor :) 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
1 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.

376,738 soru

11,274,710 cevap

34,661 kullanıcı

...